ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy 40-lecie Kombii: Królowie życia w trasie!

40-lecie Kombii: Królowie życia w trasie!

16.09.2016, godz. 02:00
Królowie Życia w trasie
foto:

Uwaga, fani muzyki zespołu Kombii! Nadal można uczestniczyć w trasie koncertowej legendarnego duetu Skawiński & Tkaczyk. Trudno w to uwierzyć, ale muzyka tej dwójki rozbrzmiewa w sercach ich fanów już od czterech dekad. To właśnie z okazji 40. już jubileuszu współpracy Grzegorz Skawiński (62 l.) i Waldemar Tkaczyk (62 l.) postanowili ruszyć w tym roku w trasę koncertową.

To wielkie wydarzenie łączy wielkie nazwiska i pokolenia artystów. Do tej pory gośćmi specjalnymi byli: Agnieszka Chylińska, Margaret, Ruda z Red Lips, Doda, Małgorzata Ostrowska, Jan Borysewicz. Przez kolejne dwa miesiące, w trakcie najbliższych koncertów fanów czeka niejedna niespodzianka. W Opolu, Częstochowie i Katowicach gościem specjalnym będzie Michał Szpak, który reprezentował w tym roku Polskę w konkursie Eurowizji. Zdobył też nagrodę SuperJedynki dla najlepszego artysty i Grand Prix w konkursie "Złote Opole 2016". Michał Szpak razem z Grzegorzem Skawińskim i Waldemarem Tkaczykiem wykona doskonale znane publiczności hity zespołu O.N.A. Wisienką na torcie będzie wspólne wykonanie świetnie przyjętego na Eurowizji przeboju "Color of your live".

Z kolei na koncertach w Kaliszu, Łodzi i Wrocławiu gościem specjalnym będzie Ruda z Red Lips. Również i w jej wykonaniu będzie można posłuchać największych przebojów z repertuaru O.N.A.: "Kiedy powiem sobie dość", "Drzwi", "Znalazłam". Na koncerty zaproszone są również młode talenty wyłonione z największych polskich talent show. Nie bez powodu Skawiński & Tkaczyk zostali uhonorowani w tym roku statuetką SuperJedynki.

Na najbliższe koncerty zapraszamy do: Opola - 23.09, Katowic - 24.09, Częstochowy - 25.09, Poznania - 08.10, Kalisza - 09.10, Łodzi - 23.10, Wrocławia - 13.11.

Zobacz: Syn Steczkowskiej napisał książkę!

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: