ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Agata Duda zapyta Melanię Trump o nagie zdjęcia?

Agata Duda zapyta Melanię Trump o nagie zdjęcia?

05.07.2017, godz. 09:22
Melania Trump
foto:

Melania Trump w Polsce ma przygotowany osobny plan wizyty. Z samego rana zostanie przyjęta w Belwederze przez Agatę Dudę. Jak będzie wyglądała poranna rozmowa przy kawie pierwszych dam? Żona Andrzeja Dudy i żona Donalda Trumpa znajdą wspólny język?

Melania Trump zostanie przyjęta przez Agatę Dudę w Belwederze. Tam około godziny 9:00 rano panie napiją się kawy. O czym będą rozmawiać? Na pierwszy rzut oka tak wiele spraw je różni! Czy Agata Duda zapyta Melanię Trump o jej nagie zdjęcia dla magazynu GQ?! W końcu o tych zdjęciach mówił cały świat! Możemy być spokojni, znając dobre wychowanie Agaty Dudy, takie pytanie z pewnością nie padnie.

Melania Trump i Agata Duda - o czym będą rozmawiać?

Różnic między pierwszymi damami jest wiele. Melania przerwała studia po pierwszym roku na rzecz kariery modelki. Tymczasem Agata Duda spędziła wiele lat nad książkami, by stać się wykwalifikowaną germanistką. Młodość Melanii to liczne podróże po świecie, tymczasem Agata Duda bardzo wcześnie poświęciła się rodzinnemu życiu i pracy w szkolnictwie. Przypomnijmy, że Agata Kornhauser żoną została w wieku 22 a matką w wieku 23 lat! Tymczasem Melania uroki macierzyństwa poznała w wieku 36 lat. Jednak to właśnie dzieci mogą stać się tematem rozmów żon prezydentów, podczas wizyty Donalda Trumpa w Polsce. Dlaczego? Agata Duda i Melania Trump udadzą się do Centrum Nauki Kopernik, gdzie spotkają się z małymi gośćmi CNK. Nauka i edukacja młodego pokolenia - być może to właśnie będzie wspólny mianownik, który w rozmowie odnajdą Agata Duda i Melania Trump.

ZOBACZ: Gdzie zamieszka Trump? Znamy odpowiedź [ZDJĘCIA]

Źródło: Kamil Kacperczyk
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: