ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Agata Młynarska gorzko o swoim wieku: Wolą młodsze modele

Agata Młynarska gorzko o swoim wieku: Wolą młodsze modele

27.10.2016, godz. 12:46
1PUBL_AGATA MŁYNARSKA
AGATA MŁYNARSKA foto:

Agata Młynarska to znana i lubiana dziennikarka. Kiedy straciła pracę w TVP 1, jej fani byli zasmuceni. Na szczęście gwieździe udało się znaleźć nowe zajęcie. Jak wspomina okres poszukiwania pracy? Okazuje się, że w show-biznesie nie jest łatwo.

Agata Młynarska jeszcze do niedawna była gwiazdą TVP 1. Jej program Świat się kręci miał ogromną oglądalność. Niestety przyszła "dobra zmiana" i dziennikarka pożegnała się z pracą w państwowej telewizji. Na szczęście nie musiała długo czekać na propozycje. Postanowiła, że tym razem stanie po drugiej stronie kamery i została dyrektorem do spraw rozwoju stacji TLC. Mimo wszystko nie było łatwo.

- Cokolwiek cię spotka, nie lamentuj, daj sobie czas, a potem pomyśl, że z tej zmiany zawsze może wyjść coś dobrego - powiedziała w rozmowie z magazynem "Świat i Ludzie". Nie obyło się jednak bez silnych emocji. - Kiedy zmieniasz pracę, są emocje, jest strach, bo nie wiesz, co cię czeka. Szczególnie kiedy jesteś po 50-tce, na rynku jest tylko kilka stacji telewizyjnych, a pracodawcy wolą młodsze modele - wyznała dziennikarka.

Zobacz: Młynarska staje w obronie Przybysz: "Widzę wielką żądzę krwi, sponiewierania kobiety"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: