ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Agata Młynarska zdradza kulisy odejścia z TVP: "Bardzo dobra zmiana!"

Agata Młynarska zdradza kulisy odejścia z TVP: "Bardzo dobra zmiana!"

26.09.2016, godz. 11:41
1PUBL_AGATA MŁYNARSKA
AGATA MŁYNARSKA foto:

Agata Młynarska jest jedną z ofiar "dobrej zmiany" w TVP. Straciła lubiany przez widzów program Świat się kręci. Drastyczna zmiana nie została jednak zmarnowana. W krótkim czasie zdobyła nową pracę w telewizji TLC. Jak wyglądało odejście Młynarskiej z TVP?

Kiedy TVP nie przedłużyła kontraktu z Agata Młynarską, cała Polska zastanawiała sie co teraz pocznie gwiazda. Koniec końców pożegnanie z TVP nie było aż tak wielką tragedią w życiu dziennikarki.  - Rozstanie z TVP było naprawdę bardzo dobrą zmianą - wyznała Młynarska w rozmowie z "Party". - Rozpoczęłam pracę dla Discovery i będę odpowiedzialna za rozwój telewizji TLC - wyznała.

Chociaż program Świat się kręci był hitem i wielkim marzeniem dziennikarki, nie czuje żalu, że zniknął z anteny. - Po trzech latach wiedzieliśmy, że program się kończy i nie da się temu zapobiec. Kontrakt z TVP wygasł. Ani władze stacji, ani ja nie wychodziliśmy z inicjatywą przedłużenia umowy - czytamy w wywiadzie.

Młynarska postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zaczęła dzwonić do stacji telewizyjnych z propozycjami spotkania. Wiedziała, że ma możliwość powrotu do Polsatu, ale 51-letnia dziennikarka chciała zacząć coś zupełnie nowego. Kiedy na horyzoncie pojawiła się oferta pracy w TLC, przyjęła ją bez wahania. Koniec końców "dobra zmiana" w TVP wyszła Młynarskiej... na dobre!

Zobacz: Młynarska do Rozenek i reszty: "Robicie z siebie idiotów!"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: