ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Agata Młynarska znalazła nową pracę! Tym razem stanie po drugiej stronie kamery

Agata Młynarska znalazła nową pracę! Tym razem stanie po drugiej stronie kamery

05.09.2016, godz. 12:34
 Agata Młynarska
Agata Młynarska foto: AKPA

Agata Młynarska ma nową pracę. Tym razem prezenterka stanie po drugiej stronie kamery w stacji TLC. Na czym będzie polegać jej nowa praca?

Agata Młynarska pod koniec czerwca 2016 roku straciła swój ukochany program "Świat się kręci". W ten sposób zakończyła się również współpraca dziennikarki ze stacją TVP. Nie było to zaskoczeniem, gdyż od wielu tygodni dziennikarka była na liście osób niesprzyjających nowej władzy Telewizji Polskiej. Jej liczne wypowiedzi wprost uderzały w kierownictwo stacji, które ostatecznie postanowiło zdjąć program z anteny, obwiniając go przy okazji o słabą oglądalność "Wiadomości". W dwa miesiące od utraty pracy Młynarska ma już nowe zajęcie. Tym razem nie będzie prowadzącą, a dołączy do zespołu stacji TLC. To właśnie tam od początku września 2016 roku będzie zajmowała stanowisko Head of TLC Development. Jak czytamy w informacji prasowej Młynarska "będzie ściśle współpracować z dotychczasowymi zespołami - programowym oraz marketingowym, wypracowując dalszą, w pełni zintegrowaną strategię stacji".

- Współpraca z TLC to dla mnie zupełnie nowe, ekscytujące wyzwanie zawodowe. Cieszę się, że będę miała możliwość wykorzystania  swojego dotychczasowego doświadczenia w realizacji pomysłów, które pozwolą polskiej publiczności odnaleźć siebie w tej silnej, międzynarodowej marce. – podkreśliła Agata Młynarska.

ZOBACZ: Paulina Chylewska wygryzła Agatę Młynarską

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: