ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Agent Gwiazdy 2. Tomasz Niecik, Jarosław Kret, Odeta Moro? Kto jest agentem?

Agent Gwiazdy 2. Tomasz Niecik, Jarosław Kret, Odeta Moro? Kto jest agentem?

15.02.2017, godz. 10:16
Agent Gwiazdy 2 - uczestnicy. 1. odcinek
Agent Gwiazdy 2 - pierwszy odcinek programu foto: Agencja TVN/x-news

Agent Gwiazdy 2 odcinek 1 już za nami. Odpadł pierwszy z 14 uczestników programu. Źle wytypował Agenta i musiał wrócić do Polski. Kto wzbudził najwięcej podejrzeń? Kto jest Agentem?

Mimo, że stacja TVN wyemitowała dopiero jeden odcinek drugiej serii popularnego programu Agent Gwiazdy, już można podjąć pierwsze tropy w śledztwie, dotyczącym tożsamości tytułowego szpiega. Na pewno agentem nie był Modny Tata, czyli Michał Będźmirowski, który jako pierwszy pożegnał się z show. Trudno też podejrzewać Tomasza Niecika. Jako jedyny wykazał się sprytem w zadaniu polegającym na ułożeniu w odpowiedniej kolejności władców Polski.

Kto nie odpadnie w pierwszym odcinku? ☺ Typujcie! #agentgwiazdytvn #agent #agenttvn #wieisdemol

Post udostępniony przez Agent - Gwiazdy TVN (@agentgwiazdytvn) 13 Lut, 2017 o 2:34 PST

Disco polowiec po prostu spisał przydomki królów. Od tego pomysłu próbowała dowieść go... Odeta Moro. Dziennikarka później tłumaczyła się brakiem komunikacji, jednak jej zachowanie było podejrzane. Dużo podejrzeń wzbudzał również Marek Włodarczyk. Jako jedyny wykazał się spokojem podczas godziny na pustyni, co ściągnęło na aktora podejrzenia. - Marek Włodarczyk jest silent killerem. Z facetów on najbliżej ma do agenta - ocenił Piotr Kędzierski.

Zobacz: Agent Gwiazdy 2 - relacja na żywo z 1. odcinka! Kto odpadł? [FOTO]

Alan @alandersz...! Dokończcie zdanie #agentgwiazdytvn #agent #agenttvn #wieisdemol

Post udostępniony przez Agent - Gwiazdy TVN (@agentgwiazdytvn) 14 Lut, 2017 o 1:38 PST

Dziwnie zachowywał się również Alan Andersz. Jarosław Kret, Alan Andersz i Daria Ładocha trafili do jednej grupy w pierwszej konkurencji. Aktor nie wykazał się w tym zadaniu, przez co zwrócił na siebie uwagę pozostałych towarzyszy z drużyny. Wzbudził też podejrzenia Tomasza Niecika, który raczej się nie zaprzyjaźni z młodym aktorem.

A może agentem jest Jarosław Kret? W końcu w rozmowie z se.tv.pl zażartował sobie, że z racji nazwiska, to on idealnie nadaje się na szpiega. Zwiódł też uczestników w jednym z zadań, twierdząc, że nie je mięsa, chociaż wszyscy widzieli jak konsumował kurczaka. Jak myślicie? Kto okaże się agentem?

Będzie padało? ☺ @jarekkret1 #agentgwiazdytvn #agent #agenttvn #wieisdemol #Argentina

Post udostępniony przez Agent - Gwiazdy TVN (@agentgwiazdytvn) 14 Lut, 2017 o 12:41 PST

Zobacz: Agent Gwiazdy 2. Jarosław Kret dał wymowną wskazówkę. Zdradził, kto jest agentem?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: