ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kryzys w małżeństwie Agnieszki Chylińskiej? "Życie się układa tak, jak się układa"

Kryzys w małżeństwie Agnieszki Chylińskiej? "Życie się układa tak, jak się układa"

04.10.2016, godz. 10:04
Agnieszka Chylińska
foto: © AKPA

Jarosław Kuźniar zapytał Agnieszkę Chylińską o rozwód. Jaka była reakcja artystki? Piosenkarka nie wyglądała na zadowoloną. Padły mocne słowa, a wśród nich cytat "życie się układa tak, jak się układa". Co to oznacza?

Agnieszka Chylińska była jednym z pierwszych gości nowego programu Jarosława Kuźniara. Dziennikarz nie wahał się przed stawianiem osobistych pytań, co nie do końca spodobało się zaproszonej na rozmowę piosenkarce. Agnieszka Chylińska dała mu do zrozumienia, że nie chce zagłębiać się w sprawy ze swojego życia osobistego. To na czym jej zależy, to muzyka oraz nowa płyta, która niedawno zaliczyła swoją premierę. Mimo wszystko Kuźniar zapytał Chylińską o rozwód.

- Nie złożyłam wniosku rozwodowego, ale życie się układa tak jak się układa. Mam nadzieję, że ułoży się dobrze. Nie chcę o tym gadać, bo z mojego życia nie robiłam nigdy żadnego performance’u: nie sprzedawałam dzieci na okładki, nie pojawiałam się z mężem na promocji kremu do ust. Ale też nigdy nie udawałam przed publicznością stanu, w którym nie byłam. Zupełnie inaczej wyglądało moje życie 7 lat temu, gdy byłam szczęśliwa, miałam jedno dziecko. Wydawało mi się, że teraz będzie tylko z górki, a okazało się, że nie na wszystko mam wpływ. Życie uczy pokory. Kiedy stajemy się dorośli, uciekają nam proste prawdy. Świat dostarcza nam mnóstwo różnych definicji i gubimy się. Ja się trochę pogubiłam – wyznała Chylińska w rozmowie z Kuźniarem.

Niedawno Agnieszka Chylińska opublikowała teledysk do piosenki "Królowa łez". Klip przedstawia historię zdradzonej kobiety. Czy jest to bezpośrednie odniesienie do życia Chylińskiej? Ciężko o tym wyrokować, tym bardziej jeśli wokalistka nie chce rozmawiać o prywatnym życiu.

ZOBACZ: Agnieszka Chylińska: Nie jem, bo mam kryzys

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: