ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Agnieszka Chylińska tłumaczy, dlaczego tak schudła

Agnieszka Chylińska tłumaczy, dlaczego tak schudła

19.10.2016, godz. 13:05
Agnieszka Chylińska
foto: Fotomontaż SE.pl

Agnieszka Chylińska w ostatnim czasie bardzo schudła. Fani są zaniepokojeni zmianą, jaka zaszła w jej wyglądzie. Pojawiły się nawet spekulacje, czy na pewno z jej zdrowiem wszystko jest w porządku. A jak jest naprawdę? Sprawdźcie, co mówi sama wokalistka!

Agnieszka Chylińska bardzo wychudła. W nowej edycji Mam Talent możemy obserwować jej o wiele szczuplejszą sylwetkę. W mediach szybko zaczęto się zastanawiać skąd ta zmiana i dlaczego wokalistka jest aż tak szczupła. Pojawiły się nawet spekulacje, że może jest chora.

Chylińska w końcu postanowiła wypowiedzieć się na temat swojego wyglądu. W programie "W roli głównej" powiedziała Magdzie Mołek, że celowo się odchudza! I że zawsze chciała tak wyglądać. Co więcej, wokalistka nie korzysta z pomocy dietetyka ani trenera personalnego, tylko sama ustaliła sobie dietę.

"Ja generalnie jestem taka, że muszę sobie wyżyłować coś na maksa, wtedy czuję, że żyję. Też jest super, osiągasz coś, trzymasz to za mordę i mówisz sobie: Zobacz jaka jestem mocarna" - powiedziała.

Podoba wam się jej nowa figura?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: