ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Agnieszka Szulim do ślubu poszła w balerinach za 3 tys. złotych

Agnieszka Szulim do ślubu poszła w balerinach za 3 tys. złotych

31.08.2016, godz. 13:07
Agnieszka Szulim buty ślubne
foto: print screen Instagram

Agnieszka Szulim na piewszym zdjęciu ze ślubu z Piotrem Woźniak-Starakiem, którym pochwaliła się na Instagramie, eksponuje baleriny za 3 tysiące złotych! Co na to internauci?

Agnieszka Szulim od 27 sierpnia 2016 jest żoną miliardera Piotra Woźniak-Staraka. Ślub odbył się w najbardziej romantycznej scenerii, jaką można sobie wyobrazić - w Wenecji. Podczas uroczystości para musiała przemieścić się z kościoła do lokalu, w którym odbywało się wesele łodziami. I to właśnie zdjęciem w pięknej weneckiej łodzi pochwaliła się Agnieszka Szulim na Instagramie. Pod fotografią znalazł się podpis "najlepszy dzień w moim życiu". Oprócz sukni ślubnej na pierwszym planie zostały wyeksponowane baleriny. Nie były to jednak pierwsze lepsze baleriny, a oryginalne i bardzo stylowe balerinki ze znanego na całym świecie domu mody. Ich cena robi wrażenie. W sprzedaży internetowej trzeba za nie zapłacić 3 tys. złotych! W takich samych balerinach już wcześniej widziano m.in. Sarę Boruc i Jessicę Mercedes. Czyżby to właśnie na nich wzorowała się Agnieszka Szulim? Jedno jest pewne dziennikarka w dniu ślubu wybrała luksusową wygodę.

Jak na pierwsze ślubne zdjęcie zareagowali internauci? Oprócz zdecydowanej większości pozytywnych komentarzy z gratulacjami, pojawiły się też te mniej przyjemne.

- Z mezem sie daje :) ślubne

- A z poprzednim mężem dzień ślubu nie był najlepszym ?

ZOBACZ: Agnieszka Szulim miała dwie suknie ślubne. W której lepiej się prezentowała?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: