ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak. Ten bal połączył ich na zawsze

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak. Ten bal połączył ich na zawsze

05.09.2016, godz. 04:00
Ten bal połączył ich na zawsze
foto:

Agnieszka (38 l.) i Piotr (34 l.) Woźniakowie-Starakowie ponownie byli gwiazdami balu Fundacji TVN. Dokładnie rok temu na tej samej imprezie młody milioner oświadczył się swojej ukochanej. Tym razem na bankiecie pojawili się już jako małżeństwo i z dumą prezentowali obrączki. Agnieszka pochwaliła się przy okazji, że przyjęła nazwisko męża. - To moje ostanie małżeństwo - wyznała.

To była scena jak z komedii romantycznej. Na ubiegłorocznym balu TVN Piotr wszedł na scenę i przy gościach poprosił ukochaną o rękę. Agnieszka ze łzami w oczach powiedziała: "tak". Na jej palcu zalśnił pierścionek ozdobiony 43 brylantami.

Wczoraj na ich palcach lśniły już obrączki. I choć pobrali się zaledwie w zeszłą sobotę w romantycznej Wenecji, małżonkowie szybko wrócili do kraju. Chcieli być obecni na balu. Z uśmiechem na twarzach pozowali do zdjęć. A Agnieszka dumnie wyznała, że przyjęła nazwisko męża. - Jak chcesz z kimś założyć rodzinę i chcesz się tak samo nazywać, to jest też część twojej rodziny i z szacunku do swojego męża fajnie jest się tak samo nazywać - powiedziała w "Dzień Dobry TVN".

Zobacz: Tatiana Okupnik została mamą! [ZDJĘCIE]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: