ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak WZIĘLI ślub jak z bajki! Zobacz zdjęcia

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak WZIĘLI ślub jak z bajki! Zobacz zdjęcia

29.08.2016, godz. 07:00
Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Staraka
Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Staraka foto:

To był ślub jak z bajki! Agnieszka Szulim (38 l.) i Piotr Woźniak-Starak (34 l.) w miniony weekend oficjalnie zostali małżeństwem. Para ślubowała sobie miłość i wierność w pałacu Ca'Vendramin Calergi w Wenecji. W uroczystości, poza najbliższą rodziną, uczestniczyli także ich przyjaciele, m.in.: Edward Miszczak (61 l.), Nergal (39 l.) oraz Katarzyna Kolenda-Zaleska (49 l.).

Ślub dziennikarki i miliardera od samego początku budził wielkie emocje. Pojawiło się mnóstwo spekulacji dotyczących miejsca ceremonii. Ostatecznie zdecydowano, że ślub odbędzie się w Wenecji. W piątek z warszawskiego lotniska wyleciały dwa samoloty do Włoch, wynajęte przez rodzinę Staraków. W sumie miało być blisko 300 gości.

Uroczystość odbyła się w zabytkowym pałacu położonym nad Canal Grande w sercu miasta na wodzie. To miejsce słynie ze znanego na cały świat kasyna. Para młodych obowiązkowo dotarła tam w gondoli. W obecności weneckich i polskich urzędników Agnieszka i Piotr stali się małżeństwem. Potem był romantyczny rejs po lagunie.

Wesele odbyło się już w rezydencji na suchym lądzie. W sumie szacuje się, że ten najbardziej romantyczny ślub naszego show-biznesu kosztował rodzinę Staraków ok. 1,5 mln zł.

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: