ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Agnieszka Szulim PALI MARIHUANĘ od 15 lat? WPADKA Agnieszki Szulim w PYTANIU NA ŚNIADANIE YOUTUBE, WIDEO

Agnieszka Szulim PALI MARIHUANĘ od 15 lat? WPADKA Agnieszki Szulim w PYTANIU NA ŚNIADANIE YOUTUBE, WIDEO

29.05.2012, godz. 11:49
agnieszka szulim
foto: PrintScreen YouTube

Agnieszka Szulim zaliczyła sporą wpadkę na wizji w programie PYTANIE NA ŚNIADANIE. Ponoć za kulisami przyznała się do palenia marihuany od 15 lat, co oburzyło prof. Mariusza Jędrzejko z Mazowieckiego Centrum Profilaktyki Uzależnień, który powiedział to na anetnie w nagraniu NA ŻYWO.

W poniedziałkowym PYTANIU NA ŚNIADANIE Agnieszka Szulim i Tomasz Kammel poruszali temat zalegalizowania marihuany, która ponoć ma właściwości lecznicze. Gośćmi prowadzacych był Jakub Szpak, koordynator ds. pacjetów medycznej marihuany ze Stowarzyszenia Wolne Konopie oraz prof. Mariusz Jędrzejko z Mazowieckiego Profilaktyki Uzależnień.

Agnieszka Szulim sprawiała wrażenie, że popiera stanowisko Jakuba Szpaka, co oburzyło prof. Mariusza Jędrzejko. - Jestem oburzony, że pani jako przedstawicielka TVP przyznaje się do palenia marihuany od 15 lat! - powiedział profesor. - Kiedy to powiedziałam? - spytała Agnieszka z lekkim, ironicznym uśmiechem. - Powiedziała mi to pani przed wejściem na antenę - podkreślił Jędrzejko. Agnieszka broniła się i powiedziała, że nie przypomina sobie tego, potem szybko nawiązała do właściwego tematu.

Myślicie, że Agnieszka Szulim faktycznie od 15 lat pali marihuanę? Dlaczego za kulisami mówi co innego niż na wizji? Czy po takiej wpadce może grozić jej utrata pracy?

Zobaczcie przebieg dyskusji w programie PYTANIE NA ŚNIADANIE i wpadkę Agnieszki:

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: