ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Agnieszka Włodarczyk i Sławek Uniatowski są parą?

Agnieszka Włodarczyk i Sławek Uniatowski są parą?

26.07.2016, godz. 11:10
Agnieszka Włodarczyk i Sławek Uniatowski
foto: Fotomontaż AKPA

Agnieszka Włodarczyk i Sławek Uniatowski są parą? Nowe doniesienia na temat partnera aktorki. Kim jest Sławek Uniatowski?

Agnieszka Włodarczyk na początku 2016 roku rozstała się z Mikołajem Krawczykiem. Aktor bardzo szybko znalazł sobie nową partnerkę. Związku z Sylwią Juszczak nie miał zamiaru ukrywać, gdyż już kilka miesięcy po rozstaniu pojawił się z nową dziewczyną na ściankach. Zupełnie inną strategię przyjęła Agnieszka Włodarczyk. Po rozstaniu aktorka chwaliła się jedynie miłością do zwierząt, którym często bezinteresownie pomaga.

Czy Agnieszka Włodarczyk nadal jest singielką? Ostatnie zdjęcia aktorki z Sopotu wskazują, że nie. Jeden z portali plotkarskich opublikował materiał zdjęciowy, przedstawiający Agnieszkę Włodarczyk, całującą się ze Sławkiem Uniatowskim. Para spacerowała nadmorską uliczką i sprawiała wrażenie zakochanych. W jednej z restauracji czule się przytulali i troskliwie karmili. Czy to jest już miłość. Na razie aktorka nie skomentowała doniesień. Dodajmy tylko, że Sławek Uniatowski to muzyk, który współpracował m.in. z Marylą Rodowicz. We wrześniu 2015 roku brał udział w czwartej edycji programu "Taniec z gwiazdami".

ZOBACZ: Uniatowski, Sykut, Maślak i Lisowska szczerze o disco polo

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: