ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Agnieszka Woźniak-Starak chwali się nowym tatuażem. Zrobiła go w Azji!

Agnieszka Woźniak-Starak chwali się nowym tatuażem. Zrobiła go w Azji!

10.11.2016, godz. 09:36
Azja Express
foto: Facebook

Agnieszka Woźniak-Starak lubi tatuaże, a jej ciało zdobi już kilka z nich. Podczas programu Azja Express, w którym była prowadzącą, zdecydowała się na kolejny wzór. Nowy nabytek z Kambodży wytatuowała sobie na nadgarstku.

Agnieszka Woźniak-Starak jest prowadzącą w programie Azja Express. To ona wita na mecie zwycięskie pary, które wykonując różne zadania ścigają się do wyznaczonego punktu. Tym razem wymagało ono od uczestników show maksymalnego poświęcenia! By móc ruszyć dalej, musieli zdecydować się na tatuaż. Do wyboru mieli zmywalny i ten, który zostanie z nimi już na zawsze. Okazuje się, że podobną pamiątkę z Kambodży przywiozła sobie również Agnieszka Woźniak-Starak.

Nowym tatuażem pochwaliła się na swoim Instagramie. Zdjęcie podpisała "jak wszyscy to wszyscy" i opisała je hasztagami sugerującymi, że nowy nabytek powstał podczas realizacji programu. Nie jest to jedyny tatuaż celebrytki. Jednak w porównaniu do pozostałych, ten zrobiony na nadgarstku jest delikatny. Jak myślicie, co oznacza?

Zobacz: Za co Renata Kaczoruk odpadła z Azja Express?!

Jak wszyscy, to wszyscy #wczułamsię #azjaexpress #kambodża #pamiątkazwycieczki @azjaexpresstvn

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Woźniak-Starak (@aganajezykach) 9 Lis, 2016 o 1:47 PST

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: