ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Aktorka wyśmiewa Wojewódzkiego: "Szkoda, że BERŁO już nie działa"

Aktorka wyśmiewa Wojewódzkiego: "Szkoda, że BERŁO już nie działa"

27.10.2016, godz. 13:53

Kuba Wojewódzki często pada ofiarą drwin. Nic dziwnego - w końcu jest mistrzem obrażania celebrytów, którzy na to zasługują. Tym razem showmana postanowiła sparodiować aktorka Ada Fijał. Jak wypadła w roli Króla TVN?

Ada Fijał aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia" od jakiegoś czasu prowadzi kanał na serwisie Youtube, na którym parodiuje celebrytów. Dostało się już wielu gwiazdom głównie z polskiego show-biznesu. Tym razem padło na Kubę Wojewódzkiego. Aktorka postanowiła wykorzystać najczęstsze stereotypy na temat Króla TVN. Jak zwykle oparła się na komentarzach z portali plotkarskich. W swoich krótkich filmach, stylizowanych na nieme komedie, stara się też odwzorować w prześmiewczy sposób styl gwiazd.

Z czego śmieje się Fijał? Głównie z wieku showmana, jego związku z Renatą Kaczoruk, i młodzieńczego wizerunku dziennikarza. Odmładzanie się na siłę popchnęła do granic absurdu w scenie, w której Wojewódzki wybiera ubrania w sklepie. Okazuje się, że kupuje na dziale dziecięcym. Kiedy jako Wojewódzki odwiedza popularny fastfood, prosi przy kasie o zabawkę. Okazuje się, że tekturowa korona. - Korona dla Króla TVN-u. Szkoda, że BERŁO już nie działa - głosi napis. Mamy nadzieję, że Kuba się nie obrazi. W końcu na roaście padały w jego kierunku o wiele gorsze słowa.

Jak Wam się podoba parodia Ady Fijał?

Zobacz: Żartują sobie z Żydów w TVN. Czy Ada Fijał przesadziła?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: