ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Będzie ślub! Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Karpiel-Bułecka powiedzą "TAK"!

Będzie ślub! Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Karpiel-Bułecka powiedzą "TAK"!

15.11.2013, godz. 14:50
Alicja Bachleda-Curuś (30 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (37 l.) Biorą ślub!
foto:

Stało się! Sebastian Karpiel-Bułecka (37 l.) został usidlony. I to przez samą Alicję Bachledę-Curuś (30 l.). Para planuje ślub i góralskie wesele już w przyszłym roku. To będzie piękne zwieńczenie tej wielkiej miłości.

To z pewnością będzie wydarzenie roku! On góral, muzyk, architekt, do tego bardzo przystojny. Ona aktorka rozpoznawana w Hollywood. Para niczym z bajki. Do tego oboje są potomkami znamienitych góralskich rodów, oboje bardzo majętni. I oboje po przejściach. Alicja ma za sobą nieudany związek z aktorem Colinem Farrellem (37 l.). Wychowuje syna Henry'ego (4 l.), którego spłodziła z zagraniczną gwiazdą. Sebastian również nie miał szczęścia w miłości. W 2009 r. rozpadł się jego burzliwy związek z piosenkarką Kayah (46 l.) i od tamtej pory serce pięknego skrzypka nie zabiło żywiej dla żadnej z kobiet. Ale do czasu...

ZOBACZ: Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Karpiel-Bułecka są parą!

Między starymi znajomymi z Podhala zaiskrzyło. Na początku tego roku zrodził się ich dojrzały związek. Wspólne rozmowy o życiu, spacery po górach, zabawy z małym Henrym zbliżyły Alę i Sebastiana. Niedługo, bez pamięci zakochani, staną na ślubnym kobiercu.

- Całe Podhale aż huczy od plotek, że ślub odbędzie się w przyszłym roku w słynnym zakopiańskim kościółku na Jaszczurówce - mówi nam podekscytowany przyjaciel pary.

Ale okazuje się, że nie tylko w Polsce ludzie żyją tym ślubem. Od plotek trzęsie się całe Chicago, w którym od 20 lat mieszka mama Sebastiana, Maria.

- Sebastian bardzo poważnie traktuje związek z Alicją, zaakceptował jej syna. Kupił nawet dla nich mieszkanie na warszawskim Wilanowie, do którego mają się wprowadzić po ślubie. Mama Sebastiana jest podekscytowana, że jej syn w końcu się ożeni. Powoli kończą spisywać listę gości, którzy pojawią się na weselu - zdradza nasz informator i dodaje: - Nawet macocha piosenkarza, Zofia Karpiel-Bułecka, przyleciała do Chicago do jego mamy, żeby dopiąć szczegóły uroczystości.

ZOBACZ: Mama Alicji Bachledy-Curuś NIE CHCE ZNAĆ Colina Farrella!

Weselisko będzie jak z bajki! W końcu połączą się dwa znane i wpływowe góralskie rody. Uroczystość będzie na miarę niemal książęcą, w końcu nie bez powodu o rodzinie Bachledów mówi się "góralska arystokracja". Mają swoje posiadłości na Podhalu, mają też nieruchomości w Krakowie. Do tego sama Alicja ma dom w Los Angeles. Ród Sebastiana niewiele ustępuje rodzinie jego wybranki. Szykuje się więc nie lada widowisko!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: