ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Alvaro Soler w Polsce w 2017 roku. Gdzie wystąpi latynoski gwiazdor?

Alvaro Soler w Polsce w 2017 roku. Gdzie wystąpi latynoski gwiazdor?

20.10.2016, godz. 10:29
Alvaro Soler
foto: Facebook

Alvaro Soler w połowie lutego 2017 roku zagra w Polsce. W Gdańsku, Warszawie i Poznaniu będzie można na żywo posłuchać jego wielkich przebojów takich jak "El Mismo Sol" czy "Sofia". Wybieracie się na jego koncert?

Źródło: mra

Alvaro Soler zadebiutował w 2015 roku swoim singlem "El Mismo Sol". Utwór przyniósł mu niesłychaną popularność (ponad 108 milionów odsłon na YouTube). Z kolei "Sofia" przypadła do gustu większej ilości fanów hiszpańskiego wokalisty - ponad 205 milionów odtworzeń. Muzyk w duecie z Jennifer Lopez nagrał anglojęzyczną wersję "El Mismo Sol". A w połowie 2016 roku ukazała się reedycja debiutu poszerzona o trzy nowe piosenki: "Sofia", "Animal" i "Libre".

25-latek urodził się w Barcelonie, dorastał w Tokio, a obecnie mieszka i pracuje w Berlinie. - Muzyka zawsze była ważną częścią mojego życia. Pomagała mi szczególnie w ciężkich chwilach - zanurzałem się wtedy w świat melodii i dźwięków" - opowiada w jednym z wywiadów.

Okazuje się, że wokalista zagra aż trzy koncerty w Polsce. W połowie lutego 2017 roku będzie można posłuchać na żywo jego największych przebojów w Gdańsku, Warszawie i Poznaniu. Wybieracie się na jego koncert?

Oto szczegóły koncertów Alvero Solera w Polsce:
15.02.17 - Gdańsk, Stary Maneż
16.02.17 - Warszawa, Progresja
17.02.17 - Poznań, Hala nr 2 MTP.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: