ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Amber Heard chce przedstawić nowe dowody w sprawie pobicia. Johnny Depp powinien się bać?

Amber Heard chce przedstawić nowe dowody w sprawie pobicia. Johnny Depp powinien się bać?

12.08.2016, godz. 08:44
AMBER HEARD POBIŁA SIĘ SAMA?
foto: EAST NEWS / INSTAGRAM

Szykuje się medialna wojna między byłymi już kochankami. Johnny Depp zbiera świadków, podobnie jak Amber Heard. Obydwoje jednak jak na razie robią to w mediach, a nie w sądzie...

Małżeństwo Heard i Deppa trwało zaledwie 15 miesięcy. Po tym czasie młodsza o 23 lata aktorka oskarżyła męża o alkoholizm, pobicie i znęcanie się psychiczne. Sprawa trafiła do sądu, jednak utknęła w martwym punkcie. Prawnicy obu stron zbierają argumenty i próbują się zastraszać w mediach. Depp ma aż 23 świadków, którzy ochoczo potwierdzą, że jest niewinny. Z kolei Amber świadków ma mniej, ale rzekomo rozmawiała z nimi w trakcie awantur z mężem. Prawniczka Heard twierdzi także, że zamierza pokazać w sądzie dowód na to, że aktorka już wcześniej była bita i szukała pomocy u lekarzy.

Johnny Depp zarzuca za to byłej żonie, że wydawała więcej pieniędzy niż zarabiała. Ale z drugiej strony aktor chyba nie miał wątpliwości przed ślubem? W końcu to dla młodej aktorki zostawił wieloletnią partnerkę i matkę swoich dzieci, Vanessę Paradis. Modelka krótko skomentowała obecne zamieszanie w życiu Deppa. Przyznała jedynie, że nigdy nie był brutalny i skłonny do przemocy.

Zobacz: Johnny Depp nie boi sie rozwodu z Amber Heard. MA wielu świadków i ważny dowód!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: