ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Amerykanie płacili 34 tys. dolarów za nagie zdjęcia Katarzyny Figury!

Amerykanie płacili 34 tys. dolarów za nagie zdjęcia Katarzyny Figury!

12.09.2016, godz. 12:13
Katarzyna Figura
Katarzyna Figura była uważana za seksbombę lat 80-tych foto: EAST NEWS

Katarzyna Fiugura na początku swojej kariery zawodowej otrzymała intratną propozycję. Amerykanie proponowali jej 34 tysiące dolarów w zamian za nagie zdjęcia. Aktorka uznała tę propozycję za niemoralną?

Katarzyna Figura odmówiła przyjęcia sporej kwoty pieniędzy w zamian za nagie zdjęcia. W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem w programie "Demakijaż" aktorka przypomniała mało znany fakt z przeszłości. Po pokazie filmu „Pociąg do Hollywood” na międzynarodowym festiwalu filmowym w Miami, zgłosił się do niej Playboy i zaproponował jej 34 tyś. $ za nagą sesję…Kasia po namowach kolegów i agentki zgodziła się, ale... nie umiała stawić czoła tej dziwnej aczkolwiek niezwykle kuszącej propozycji i w pośpiechu wróciła do Polski. – Ja się tak tego przestraszyłam! Wychowana w takich a nie innych warunkach.. ja wiem, że dziś trudno jest w to uwierzyć, ale to było prawie 30 lat temu. Trudno mi było stanąć na wysokości zadania, zaakceptować w pełni seksualność i fakt, że jestem aktorką - tłumaczyła Ibiszowi Figura.

Faktycznie jest w to ciężko uwieżyć, szczególnie w obecnych czasach, gdy aktorki zaproszenie na sesję do Playboya często traktują jako wyróżnienie. Dodajmy, że Katarzyna Figura ostatecznie zdecydowała się na sesję w Playboyu. W 1994 roku pojawiła się na polskim wydaniu czasopisma. Na podobną sesję zdecydowała się również w 2008 roku.

Resztę wywiadu Katarzyny Figury z Krzysztofem Ibiszem będziemy mogli obejrzeć 12 września 2016 roku w Polsat Cafe o godzinie 22:00.

ZOBACZ: Katarzyna Figura rozwiedzie się jesienią?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: