ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Andrzej Kopiczyński nie żyje. Kim była rodzina aktora?

Andrzej Kopiczyński nie żyje. Kim była rodzina aktora?

13.10.2016, godz. 10:56
Andrzej Kopiczyński i Monika Dzieniesiewicz-Olbrychska
foto: AKPA

Nie żyje Andrzej Kopiczyński, aktor kultowego "Czterdziestolatka". Ostatnie miesiące życia spędził w szpitalu. Od wielu lat chorował na alzheimera. Choroba sprawiła, że w ostatnich latach życia przestał rozpoznawać najbliższych. Kim jest rodzina Andrzeja Kopiczyńskiego? Żona aktora zmarła kilka miesięcy przed nim.

Andrzej Kopiczyński nie żyje. Żona aktora, Monika Dzieniesiewicz-Olbrychska, zmarła kilka miesięcy wcześniej na udar mózgu. Do ostatnich dni opiekowała się swoim chorym mężem, któremu z dnia na dzień coraz trudniej było rozpoznać swoich bliskich. Monika Dzieniesiewicz-Olbrychska dostała udaru w samochodzie, od razu została przewieziona do szpitala, gdzie przeszła operację. Niestety aktorka nie wybudziła się po zabiegu. Ze względu na zły stan zdrowia Andrzej Kopiczyński nie mógł uczestniczyć w pogrzebie małżonki. Po jej śmierci został sam. Dzięki naszym publikacjom jeden z ośrodków na Dolnym Śląsku, który specjalizuje się w opiece nad chorymi na alzheimera, zaoferował chęć pomocy. Niestety, zły stan zdrowia sprawił, że aktor nie mógł opuścić szpitala. Nie wiadomo jeszcze w jakich okolicznościach zmarł aktor. Andrzej Kopiczyński miał 82 lata.

Rodzina Andrzeja Kopiczyńskiego

Andrzej Kopiczyński miał trzy żony. Wszystkie jego wybranki były aktorkami. Pierwszą żoną Kopiczyńskiego była Maria Chwalibóg. Z drugą żoną Ewą Żukowską Andrzej Kopiczyński doczekał się córki Katarzyny. Jednak i drugie małżeństwo aktora Czterdziestolatka zakończyło się rozwodem. Ostatnią trzecią żoną Kopiczyńskiego była Monika Dzieniesiewicz-Olbrychska. Ich małżeństwo trwało 30 lat.

ZOBACZ: Była żona i córka Kopiczyńskiego nie chcą mieć z nim nic wspólnego!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: