ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Andrzej Krzywy nie odda nazwy De Mono

Andrzej Krzywy nie odda nazwy De Mono

05.06.2017, godz. 02:00
ANDRZEJ KRZYWY
ANDRZEJ KRZYWY foto:

Mija już siedem lat, odkąd Andrzej Krzywy (53 l.) wystąpił do sądu przeciwko swojemu koledze z zespołu De Mono Markowi Kościkiewiczowi (57 l.). Chodzi o to, że obaj mają zespoły o tej samej nazwie, wykonują ten sam repertuar, ale wokalista uważa, że to jemu należy się prawo używania tej nazwy.

Za nami kolejna rozprawa w tym niecodziennym procesie. Po raz kolejny nie przyniosła ona rozstrzygnięcia. Jest jednak szansa, że w tym roku poznamy odpowiedź na pytanie, komu należy się De Mono - gitarzyście, kompozytorowi i współzałożycielowi Markowi Kościkiewiczowi czy też legendarnemu wokaliście Andrzejowi Krzywemu. Obie strony mają swoje argumenty, obie przerzucają się oskarżeniami. Jednak sąd ciągle nie może podjąć decyzji.

- Chciałbym, żeby ta sprawa już się skończyła. Mam wrażenie, że druga strona przeciąga to w czasie, by jak najdłużej móc korzystać z nazwy zespołu. Wzywani są kolejni świadkowie, więc ciągnie się to znowu w czasie. Są wyznaczone dwa nowe terminy. Mam nadzieję, że ta sprawa zakończy się w tym roku - mówi nam Kościkiewicz.

Zobacz: Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzką są PARĄ?! To tylko plotka? Jest komentarz

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: