ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Andrzej Krzywy ujawnia bolesny sekret z dzieciństwa

Andrzej Krzywy ujawnia bolesny sekret z dzieciństwa

28.07.2016, godz. 22:06
Andrzej Krzywy
foto: PrintScreen YouTube

Andrzej Krzywy zaangażował się w pomoc ubogim dzieciom. Ten temat jest mu dobrze znany. Wokalista zradził sekret z dzieciństwa: "Poznałem smak głodu. Wiem, czym jest niedożywienie."

Andrzej Krzywy często angażuje się w akcje charytatywne. Szczególnie bliski jest mu jednak los ubogich dzieci. Dlaczego? Przy okazji realizacji nagrań do spotu "Stop niedożywieniu" (nagranie poniżej) wokalista De Mono ujawnił sekret z przeszłości. Jak się okazuje Andrzej Krzywy w dzieciństwie często doznawał uczucia głodu. W jego domu brakowało pieniędzy.

- Beztroskie dzieciństwo przerwała śmierć naszego taty. Mimo starań mamy, która pracowała od świtu do nocy, w domu zrobiło się bardzo biednie... Poznałem smak głodu. Wiem, czym jest niedożywienie. Na szczęście, dzięki temu, że zawsze mogliśmy na siebie liczyć, dawaliśmy sobie wsparcie , dom rodzinny wspominam jako ciepły i pełen miłości - wyjawił muzyk.

Drugim projektem, w który zaangażował się Andrzej Krzywy, i którego celem jest walka z niedożywieniem, to kampania "Jem drugie śniadanie". Dlaczego muzyk zdecydował się poprzeć właśnie tę akcję?

- To (przyp. red.) realna pomoc jaką kampania Jem Drugie Śniadanie niesie dzieciom z najuboższych rodzin. Tym, które nie mogą liczyć na domowe drugie śniadanie. Dzięki wspólnej inicjatywie z Pajacykiem, Jem Drugie Śniadan ie sfinansowało w ubiegłym roku 15 600 posiłków w szkołach całej Polski - podkreśla Andrzej Krzywy.

ZOBACZ: Andrzej Krzywy o gwiazdach disco polo: To normalni i bardzo wrażliwi ludzie

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: