ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Andrzej Rosiewicz tańczy dla Trumpa. To nagranie trzeba zobaczyć!

Andrzej Rosiewicz tańczy dla Trumpa. To nagranie trzeba zobaczyć!

07.07.2017, godz. 08:30
Andrzej Rosiewicz tańczy dla Trumpa
foto: PrintScreen YouTube

Wizyta Donalda Trumpa w Polsce poruszyła wszystkich. Było to nie tylko polityczne, ale również bardzo medialne wydarzenie. Dowodem na to jest nagrana przez Andrzeja Rosiewicza piosenka, w której showman zachęca do skakania dla Trumpa. Tańczącego dla Trumpa Rosiewicza mogliśmy zobaczyć w Pytaniu na śniadanie

Andrzej Rosiewicz tańczy dla Trumpa - to nagranie dzień przed wizytą prezydenta Stanów Zjednoczonych w Polsce zostało wyemitowane w "Pytaniu na śniadanie" i od razu znalazło się w centrum zainteresowania internautów. Dlaczego? Występ 73-letniego piosenkarza i tancerza, który zachęca w piosence "For Mr President From Warsaw With Love" do skakania dla Trumpa jest naprawdę osobliwy. Właściwie to ciężko opisać ten występ słowami - to trzeba po prostu zobaczyć.

Kim jest Andrzej Rosiewicz?

Można opisać go następującymi określeniami: piosenkarz estradowy, gitarzysta, tancerz, satyryk, choreograf. Andrzej Rosiewicz debiutował na scenie jako 9-latek w zespole Dzieci Warszawy. Nie zszedł z niej przez kolejne 64 lata. Grywał w klubach jazzowych (m.in. z Asocjacją Hagaw, dla której pisał też słowa i muzykę) i na Jazz Jamboree. Karierę zrobił solo. W latach 70. i 80. królował w Sopocie i Opolu. Jego największe przeboje to piosenka z czołówki serialu „Czterdziestolatek”, oraz takie utwory jak „Najwięcej witaminy” i „Chłopcy radarowcy”. Od jakiegoś czasu Rosiewicz współpracuje z radiem Tadeusza Rydzyka, dla którego pisze patriotyczne i satyryczne piosenki.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: