ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Andżela z „Psów” prawie nago! Zobacz jak zmieniła się Agnieszka Jaskółka – ZDJĘCIA!

Andżela z „Psów” prawie nago! Zobacz jak zmieniła się Agnieszka Jaskółka – ZDJĘCIA!

09.09.2010, godz. 13:30
Agnieszka Jaskółka na basenie
foto: Brak agencji
Po prostu cudo! Półnaga Agnieszka Jaskółka (32 l.) z „Tańca z gwiazdami” pluskająca się w basenie. Wszyscy panowie na pływalni nie mogli oczu oderwać od nienagannej sylwetki niezapomnianej Andżeli z „Psów”. I nie ma się czemu dziwić.

Już w niedzielę kolejna odsłona popularnego programu „Taniec z gwiazdami”. Każdy z walczących o Kryształową Kulę stara się wypaść jak najlepiej. Jedni trenują w pocie czoła, inni wolą się relaksować. Ten drugi sposób wybrała ponętna Agnieszka. Nie chce zamęczyć się ćwiczeniami ze swoim tanecznym partnerem Rafałem Maserakiem (26 l.).

Przeczytaj koniecznie: Maserak zarobi więcej w "TzG" niż jego partnerka Agnieszka Jaskółka

– Treningi do „Tańca” są niezwykle wyczerpujące. Wszędzie mam siniaki! Ha,ha,ha – śmieje się w rozmowie z „Super Expressem” i dodaje: – Basen to mój sposób na relaks i supersylwetkę. Pływam kilka razy w tygodniu.

Agnieszka to jedno z największych odkryć show TVN. Po sławetnej roli w „Psach” w 1992 r. wyjechała do Paryża, gdzie pracowała jako modelka. Potem znalazła się w San Francisco. Pracowała tam w jednej z kancelarii. Przed rokiem do kraju ściągnął ją Cezary Pazura (48 l.). Zagrała u niego w filmie „Weekend”, a teraz trafiła pod skrzydła Rafała Maseraka, który dwa lata z rzędu wygrywał „Taniec z gwiazdami”. Czy i tym razem doprowadzi swoją partnerkę do finału i zwycięstwa? O tym przekonamy się, oglądając show w każdy niedzielny wieczór.

Patrz też: Agnieszka Jaskółka: Rumba - nasz pierwszy taniec

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: