ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Angelina i Brad znowu ZAKOCHANI! Ale nie w sobie nawzajem

Angelina i Brad znowu ZAKOCHANI! Ale nie w sobie nawzajem

16.11.2016, godz. 12:30
Brad Pitt i Angelina Jolie w filmie Nad morzem
foto: EAST NEWS

Dwa nowe szokujące romanse w Hollywood! Wielki świat plotkuje o tym, że Angelina Jolie (41 l.) i Brad Pitt (53 l.) są znów zakochani, ale… nie w sobie nawzajem.

Oni nie mogli długo być razem! Jeszcze nie opadły emocje po rozstaniu, jeszcze nie został sfinalizowany rozwód, a Angelina Jolie i Brad Pitt już znaleźli nowych partnerów. Najpierw po Hollywood zaczęły krążyć plotki o sekretnym spotkaniu Brada z… Julią Roberts (49 l.)! Para została przyłapana na randce w kinie. Aktorzy obejmowali się i czule patrzyli sobie w oczy. Jolie nie pozostała dłużna swemu prawie byłemu mężowi.

ZOBACZ TEŻ: Rozwód postarzył Pitta

Niemal natychmiast po tym, jak podpatrzono Pitta z gwiazdą „Pretty Woman” gruchnęła plotka głosząca, że Angelina rzuciła się w ramiona… Billy Boba Thorntona (61 l.). Stara miłość nie rdzewieje – wszak w latach 2000-2003 tych dwoje było małżeństwem. Czy można wierzyć tym pogłoskom i czy miłości te przetrwają? Cóż, najpierw Angelina i Brad muszą się rozwieść, a zapowiada się to przecież na najbardziej burzliwy rozwód stulecia!

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: