ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Angelina Jolie chce zniszczyć Brada!

Angelina Jolie chce zniszczyć Brada!

01.10.2016, godz. 12:08
Angelina Jolie i Brad Pitt
foto: EAST NEWS

Zanosi się na zaciętą walkę! Angelina Jolie ma już podobno opracowaną strategię, która pozwoli jej zniszczyć Brada w sądzie. Aktorka nie zamierza iść na ugodę...

Doniesienia na temat rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta są przeróżne! Większość jednak prezentuje tę samą wersję. Otóż Angelina Jolie zamierza zniszczyć Brada Pitta! Aktorka wyprowadziła się z dziećmi do willi w Malibu, papiery w sądzie złożyła tuż przed zamknięciem instytucji tak, aby Brad nie miał możliwości nic zrobić. Pitt nie miał nawet prawnika.

Kolejne informacje są druzgoczące dla aktora - ma robić testy na narkotyki przed widzeniami z dziećmi, nie być ich opiekunem prawnym... To oznaczałoby, że wszystkie ważne decyzje dotyczące pociech podejmowałaby sama Angelina. Aktorka podkreśliła w pozwie, że chce się rozwieść między innymi przez różnice w sposobie wychowywania dzieci.

- Powiedziała, że go zniszczy. Jeśli coś jest zepsute, ona tego nie naprawia, tylko się tego pozbywa. Zaplanowała wszystko z zimną krwią. Złożyła dokumenty na moment przed zamknięciem sądu, żeby Brad nie mógł zareagować. Nie miał nawet prawnika. Kiedy dowiedział się o rozwodzie, płakał. Teraz nie umie się pozbierać - cytuje znajomego pary magazyn US Weekly.

Jedno jest pewne - rozwodem Brangeliny będziemy żyć jeszcze bardzo długo...

Zobacz: Nie ma następczyni Przybylskiej

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: