ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Angelina Jolie ukryła usunięcie piersi przed rodziną. Brad dumny z Angeliny

Angelina Jolie ukryła usunięcie piersi przed rodziną. Brad dumny z Angeliny

18.05.2013, godz. 18:55
Angelina Jolie
foto: EAST NEWS

Taki partner to prawdziwy skarb. Angelina Jolie (38 l.), która usunęła piersi i wszczepiła implanty, może bezwzględnie na niego liczyć w najtrudniejszych w jej życiu chwilach. – Decyzję Angeliny uważam za absolutnie heroiczną. Wszystko, czego chcę dla niej, to żeby żyła długo i była zdrowa, razem ze mną i naszymi dziećmi – napisał w specjalnym oświadczeniu Brad Pitt (50 l.).

Pitt wspiera żonę jak może. Był z nią przez cały zabieg usunięcia piersi. – To jest szczęśliwy dzień dla naszej rodziny. Dziękuję całemu zespołowi medycznemu za opiekę nad Angeliną – oświadczył na łamach People.com.

Choć Angelina i Brad Pitt nie podają jeszcze dokładnej daty, to najprawdopodobniej już za trzy miesiące odbędzie się ich ślub. Brad już w 2011 roku podarował jej pierścionek z brylantami wart 500 tys. dolarów. Angelina przyznaje, że planuje wziąć ślub z Pittem najszybciej jak to możliwe. Jak podają pewne źródła, państwo Jolie-Pitt wezmą ślub w jednym z uciskanych krajów, gdzie Angelina jest ambasadorką dobrej woli. Może to być Bośnia, Hercegowina lub Kambodża. Na uroczystość zaproszą tylko najbliższą rodzinę.

>>> Angelina Jolie usunęła piersi. Co o tym sądzą polskie gwiazdy?

Tymczasem okazuje się, że informacje o zabiegu Angelina trzymała w wielkiej tajemnicy nawet przed swoim ojcem. Aktor Jon Voight (74 l.) o profilaktycznej podwójnej mastektomii swojej córki dowiedział się z Internetu. – To było dla mnie zaskoczenie. Nie mam żalu do córki, że nic nie powiedziała. We wtorek rano dowiedziałem się z internetowej prasy jak każdy zwykły człowiek – powiedział Voight, który szybko zadzwonił do córki, która wytłumaczyła mu swoją decyzję. Także teściowa Angeliny, Jane Pitt, jest dumna, że synowa poddała się operacji, aby móc wychowywać 6 dzieci i patrzeć, jak dorastają. Jej brat James Haven (40 l.) stwierdził, że jest taka, jaka była ich matka Mercheline Bertrand (56 l.). Na pierwszym miejscu są dla niej dzieci.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: