ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Anita Lipnicka o swoim ślubie: "W życiu sobie nie wyobrażałam siebie w roli panny młodej"

Anita Lipnicka o swoim ślubie: "W życiu sobie nie wyobrażałam siebie w roli panny młodej"

02.11.2016, godz. 08:48
Anita Lipnicka wzięła ślub
foto: © AKPA

Program Kuby Wojewódzkiego jak zwykle nie zawiódł. Tym razem gośćmi byli Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz Anita Lipnicka. Piosenkarka opowiedziała o swoim tajemniczym ślubie i nowym mężu.

Anita Lipnicka zniknęła z show-biznesu na jakiś czas. Głośniej zrobiło się o piosenkarce, kiedy okazało się, że wzięła ślub z nowym ukochanym. Ceremonia była tajemnicą. Para pobrała się z dala od tłumu paparazzi i medialnego szumu, w przeciwieństwie do grona celebrytów, którzy niedawno się pobrali. Kuba Wojewódzki, który niedawno wykpił publiczne śluby gwiazd, nabierając wszystkich na małżeństwo z Renatą Kaczoruk, zapytał w swoim programie o decyzję Lipnickiej.

- Okazało się, że dorosłam do takiego wieku, gdzie rock and roll już nie wystarczy w życiu. On jest cudownym mężczyzną, cudownym facetem i dlatego postanowiłam go wyróżnić i zostać jego żoną. Powiedziałam "tak", chociaż nigdy w życiu sobie nie wyobrażałam siebie w roli panny młodej - wyznała gwiazda. - Ja nie czytam dzisiejszych newsów. Nie wiem, czy mam żonę, czy jestem wdowcem. W moim wieku rośnie szansa na miłość do grobowej deski. Z każdym kolejnym rokiem, nie ma co ukrywać - wyznał Wojewódzki.

Zobacz: Ślub Anity Lipnickiej. Piosenkarka pokazała zdjęcia z ceremonii!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: