ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Anita Lipnicka wzięła ślub. Piosenkarka pokazała zdjęcia z ceremonii!

Anita Lipnicka wzięła ślub. Piosenkarka pokazała zdjęcia z ceremonii!

26.09.2016, godz. 11:23
Anita Lipnicka wzięła ślub
Lipnicka po raz pierwszy wyszła za mąż. Na Facebooku opublikowała zdjęcia z ceremonii foto: Facebook

Anita Lipnicka wzięła ślub na greckiej wyspie Hydra. Zdjęciami z ceremonii piosenkarka pochwaliła się na Facebooku. Kim jest pierwszy mąż Anity Lipnickiej?

Anita Lipnicka już po ślubie! 13 września 2016 roku artystka po raz pierwszy stanęła na ślubnym kobiercu. Nie, to nie pomyłka. John Porter nigdy nie zdecydował się na ślub z piosenkarką. Para żyła w nieformalnym związku, którego owocem była córeczka - Pola. Pierwszy ślub Anity Lipnickiej odbył się na greckiej wyspie Hydra. Gwiazda już jakiś czas temu wyznała, że ta wyspa ma dla niej duże znaczenie.

- Najchętniej mieszkałabym na odległej wyspie typu Hydra, gdzie czas się zatrzymał i uprawiałabym oliwki. Chciałabym powolnie smakować życie, jeść pyszne rzeczy, pić wspaniałe wino, siedzieć w słońcu i nie ścigać się z niczym - mówiła Anita w rozmowie z Galą.

Artystka wyszła za mąż bez medialnego zamieszania, co od razu zauważyli fani.

- Super, bez rozglosu, nie tak jak Majdanowie, za każdy wpis biorą niemałe pieniądze. Wszedzie ich pełno... - komentuje jedna z fanek piosenkarki.

Kim jest pierwszy mąż Anity Lipnickiej? Artystka nie zdecydowała się na publikację wizerunku ukochanego. W dotychczasowych wywiadach nie zdradziła również jego nazwiska. Zdjęcia ze ślubu są bardzo dyskretne. Jak widać, Lipnickiej zależy na prywatności.

Dodajmy, że Anita Lipnica niedawno wydała nowy singiel pt. "Ptasiek". To jednak nie koniec. Artystka ma apetyt na więcej.

- Mam prozaiczne pragnienia, żeby w następnym roku wydać nową płytę i żeby to była moja najlepsza płyta - wyznała w wywiadzie w Gali.

ZOBACZ: John Porter po rozstaniu z Lipnicką ma nową partnerkę? Kim jest młoda malarka

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: