ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Anja Rubik bierze rozwód! Co się stało?

Anja Rubik bierze rozwód! Co się stało?

10.08.2016, godz. 07:00
Anja Rubik, Sasha Knezevic
Anja Rubik, Sasha Knezevic foto:

Mimo kilkumiesięcznej separacji, wspólnie spędzonych wakacji i świąt Bożego Narodzenia Anji Rubik (33 l.) i Sashy Knezevicowi (35 l.) nie udało się uratować małżeństwa. Serbski model ujawnił właśnie, że rozwodzi się ze światowej sławy modelką, której majątek wyceniany jest na 35 mln złotych. - Jesteśmy w trakcie rozwodu - przyznaje Sasha.

Pięć lat temu powiedzieli sobie sakramentalne tak na słonecznej Majorce. Anja Rubik i Sasha Knezevic przez długi czas tworzyli bardzo udane małżeństwo. Wiodło im się zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Anja miała ugruntowaną pozycję top modelki. Na wybiegach i w kampaniach reklamowych zarabiała 14 mln zł rocznie. Małżeństwo z Rubik przysłużyło się natomiast byłemu serbskiemu sportowcowi. Razem z ukochaną wziął udział w kasowych kampaniach reklamowych, zarówno w USA, jak i w Polsce. Został też twarzą znanych amerykańskich marek, trafiał na okładki gazet. Jego sława rosła.

Dlatego, gdy w ubiegłym roku w mediach pojawiły się pierwsze plotki o kryzysie w ich związku, trudno było uwierzyć, że Anja i Sasha się rozstają. Pod koniec października małżonkowie oficjalnie ogłosili swoją separację. W "Dzień Dobry TVN" przyznała to wówczas Rubik. - Faktycznie rozstaliśmy się na jakiś czas. Nie ma na razie mowy o rozwodzie czy jakichś dziwnych podziałach majątkowych, czy kłótni - mówiła supermodelka. - My się nadal kochamy, z tym że nasze życia się troszeczkę inaczej zaczynają toczyć. Chcemy innych rzeczy od życia w danym momencie, więc mamy taką przerwę - dodała.

ZOBACZ: Córka Kasi Kowalskiej to kopia Seleny Gomez! Co za podobieństwo!

W tej rozmowie gwiazda zapewniła, że razem z Sashą chcą spróbować pracować nad swoim związkiem. Tak też było. Serbski model przyleciał w grudniu do Polski, gdzie z Anją i jej rodziną spędził święta Bożego Narodzenia. Sylwestra oboje świętowali natomiast na Majorce.

Wszystko wskazywało na to, że małżonkowie pokonali kryzys. Niestety, nie na długo. Sasha Knezevic udzielił właśnie wywiadu serbskiemu magazynowi "Story", w którym zdradził, że starania na nic się nie zdały. Teraz każde z nich będzie układało życie na nowo.

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: