ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Anja Rubik sprzedaje mieszkanie za 16 milionów, aby spłacić męża?

Anja Rubik sprzedaje mieszkanie za 16 milionów, aby spłacić męża?

17.08.2016, godz. 07:00
ANJA RUBIK SPRZEDAJE MIESZKANIE ZA 16 MILIONÓW
ANJA RUBIK SPRZEDAJE MIESZKANIE ZA 16 MILIONÓW foto:

4 mln dolarów, czyli ok. 16 mln zł, jest warte mieszkanie Anji Rubik (33 l.) położone w sercu Nowego Jorku. Nasza modelka podobno chce je sprzedać i od razu pojawiły się plotki, że ma to związek z jej rozwodem. Być może razem z modelem Sashą Knezeviciem (35 l.) zaczęli dzielić ich małżeński majątek i potrzebna jest gotówka?

Anja Rubik to nie tylko piękna kobieta, ale też zaradna bizneswoman. Jej majątek szacowany jest na 35 mln zł, ulokowany głównie w nieruchomościach na całym świecie. W dodatku prowadzi ona razem z mężem prestiżowy "25 magazine", z którego dochody mogą sięgać rocznie nawet kilkuset tysięcy złotych. Teraz, kiedy potwierdzone są już informacje o rozwodzie, na pewno nastąpi podział wspólnego majątku. Czyżby więc rezydencja na Manhattanie miała pomóc spłacić udziały Sashy w magazynie? Nie jest tajemnicą, że ów wspólny interes był nieraz kością niezgody między małżonkami.

W 2008 r. Anja kupiła apartament za 2,8 mln dolarów. Znajduje się on w ekskluzywnej dzielnicy Greenwich Village i ma blisko 150 mkw. - dwie sypialnie, dwie łazienki i jadalnię z salonem.

Zobacz: Rosati wygrała z Żuławskim, ale reżyser dalej obraża: "Była z największym KNUREM Hollywood"

- To bardzo dobra inwestycja. W tej chwili jesteśmy w szczycie cenowym nieruchomości w Nowym Jorku, więc cena rynkowa tego mieszkania może wynosić nawet i 4 mln dolarów. Mam tylko nadzieję, że nasza rodaczka miała spisaną dobrą umowę intercyzy przedmałżeńskiej i Sasha nie zabierze jej połowy. Najbogatsi ludzie tego świata kupują takie nieruchomości albo w trustach, albo na spółki celowe założone wyłącznie w celu zakupu danej nieruchomości. Tak też doradzamy naszym klientom. Dziwię się, że jest jej nazwisko - mówi nam adwokat Rafał Pruchniak, specjalista prawa podatkowego i nieruchomości z nowojorskiej kancelarii Sabaj Law, P.C.

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: