ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Anna Czartoryska i Michał Niemczycki: Milioner UWIÓDŁ księżniczkę - ZDJĘCIA

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki: Milioner UWIÓDŁ księżniczkę - ZDJĘCIA

21.01.2012, godz. 06:00
Anna Czartoryska
foto:

Piękna Anna Czartoryska (28 l.) nie ma powodu, by płakać po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem (40 l.). Nie obeszło ją nawet to, że były ukochany poślubił już inną kobietę. Bo aktorka znana z serialu "Życie nad rozlewiskiem" jest szczęśliwie zakochana. Jej wybrankiem jest bajecznie bogaty Michał Niemczycki (31 l.). Młody i przystojny biznesmen jest synem jednego z najbogatszych Polaków. Rodzinna fortuna wyceniana jest na ponad 1 miliard 650 milionów zł.

Choć ta historia przypomina bajkę, dzieje się naprawdę. Ona to Anna Maria Teresa Czartoryska, najprawdziwsza księżniczka na Klewaniu i Żukowie, herbu Pogoń Litewska. On Michał Niemczycki, syn jednego z najbogatszych Polaków Zbigniewa Niemczyckiego (65 l.). Znają się od wielu lat. Są ze sobą od pięciu miesięcy. Choć Ania i Michał długo starali się zachować swój związek w tajemnicy, "Super Express" poznał prawdę. A młody biznesmen miłości się nie wyparł. - Jesteśmy szczęśliwi. Spotykamy się od września - mówi z radością w głosie Niemczycki w rozmowie z "Super Expressem". - Ja i moja dziewczyna chcemy chronić naszą prywatność, dlatego nie chcemy opowiadać o nas - dodaje.

Jak na bajkę przystało, między Anią i Michałem zaiskrzyło na wielkim balu na zamku w Nowym Wiśniczu (woj. małopolskie). Wyprawiali go księżna Dominika Kulczyk-Lubomirska (35 l.) i książę Jan Lubomirski-Lanckoroński (34 l.) z okazji 10. rocznicy ślubu. Od tego czasu Anna i Michał byli nierozłączni, choć starali się sprawiać wrażenie, że nie są parą. Bywali np. razem na pokazach mody, ale on zawsze siadał w innym rzędzie.

Ania nie chciała, by mówiono o Michale, że jest tylko klinem, lekarstwem, które ma wyleczyć jej złamane serce po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem. Szczególnie starała się ukrywać nowego ukochanego, gdy pojawiły się informacje o ślubie byłego narzeczonego z Katarzyną Gwizdałą (32 l.).

Ale prawda wyszła na jaw. Ania i Michał nie muszą się już ukrywać. Ich związkowi kibicuje rodzina, znajomi.

- To piękna para - mówią. - Ona robi karierę aktorską. Gra w "Życiu nad rozlewiskiem", "Hotelu 52", występuje w teatrze. On kontynuuje dzieło ojca. Jest prezesem w kilku spółkach.

Michał jako młody chłopak chciał działać na własną rękę. Bał się wytykania palcami, że robi karierę, bo nosi nazwisko Niemczycki. Ale dojrzał.

- Kiedyś chciałem za wszelką cenę udowodnić, że potrafię sam od podstaw stworzyć coś własnego. Unikałem jak ognia sytuacji, w których ktoś mógłby mi zarzucić, że miałem coś podane na tacy przez rodziców - mówił w jednym z wywiadów. - Z biegiem czasu zrozumiałem, że utrzymanie tego, co oni zbudowali, jest nie lada wyzwaniem i wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Nie uciekam już od niej i przyjmuję wyzwanie - zapowiedział.

Piękni, młodzi, zdolni i bardzo dobrze urodzeni - Ania i Michał stanowią więc idealną parę. Jak z bajki.

Niemczyccy

Zbigniew Niemczycki (65 l.), ojciec Michała, w 2011 r.

znalazł się na 12. pozycji

wśród setki najbogatszych Polaków według tygodnika "Wprost". Jego majątek oszacowano na 1 mld 650 mln zł. Jest on właścicielem firmy Curtis Group działającej m.in. na rynku farmaceutycznym, lotniczym, RTV, hotelarskim.

Rodzina ma willę w Konstancinie i rezydencję na Lazurowym Wybrzeżu. Prowadzi też luksusowy hotel Bryza w Juracie.

Czartoryscy

Ojcem aktorki jest Stanisław Czartoryski (73 l.). Do jego rodziny należał pałac w Konarzewie. Od lat walczy o odzyskanie własności. W czasach PRL był ogrodnikiem. Po 1989 roku zaczął pracę w dyplomacji.

Mama Ani to Ewa Komorowska (53 l.), była solistka Opery Narodowej. Pochodzi z rodu Minkowskich, herbu Niezgoda. Mieszka w domu w Podkowie Leśnej.

Małżeństwo rodziców rozpadło się, kiedy Anna była nastolatką.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: