ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Anna Dereszowska ma nowy biznes!

Anna Dereszowska ma nowy biznes!

26.07.2016, godz. 10:33
Źródło: Paulina Koziejowska

Anna Dereszowska od lat jest aktorką. Nie przeszkadza jej to jednak w rozkręceniu włąsnego biznesu. Specjalnie dla naszej telewizji gwiazda opowiedziała, czym zajmuje się kiedy nie gra. Okazuje się, że Dereszowska robi... ubranka na butelki!

Wiele osób chciałoby być znanymi aktorami. Okazuje się, jednak, że nie jest to wcale tak prosty zawód, jak się wydaje. Anna Dereszowska postanowiła zabezpieczyć swój byt. Otworzyła więc własny biznes. - To jest trudny, chimeryczny zawód, więc szukam sobie czegoś, co mogłabym robić poza tym zawodem - mówi o aktorstwie dla naszej telewizji.

Jak zwykle potrzeba jest matką wynalazków. Dereszowska jako mama dwójki dzieci, wpadła na pewien pomysł. Szczególnie pomógł jej w tym prawie roczny synek, który niedawno przerzucił się na karmienie butelką. - Co raz częściej sięga po butlę, i pomyślałam, że przydałoby się coś, co go zachęci do tej butli - powiedziała Dereszowska.

I tak powstały Ubranka-otulanka, czyli kubraczki w kształcie pluszaków na butelki do karmienia dzieci. Jeśli podoba się Wam pomysł Anny Dereszowskiej, koniecznie odwiedźcie jej sklep!

Co myślicie? To fajny pomysł na biznes?

Zobacz: KOBIETY BEZ WSTYDU. Czego wstydzą się Ola Kisio i Anna Dereszowska? WIDEO

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: