ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Anna Dereszowska na prawdziwej służbie

Anna Dereszowska na prawdziwej służbie

17.11.2016, godz. 02:00
Anna Dereszowska o karmieniu piersią
foto: © AKPA

- Jestem jedną z tych niebezpiecznych kobiet, więc... bójcie się!!! - tak Anna Dereszowska (35 l.) reklamowała siebie w internecie w przeddzień premiery nowego "Pitbulla". Aktorka dostała tam rolę policjantki Jadźki.

Po tym jak 11 listopada do kin wszedł najnowszy film Patryka Vegi (39 l.) "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", o niczym innym się nie mówi. Film bije rekordy oglądalności, co cieszy twórców i aktorów.

Dla Dereszowskiej ten film był nie lada wyzwaniem. Zetknęła się bowiem z prawdziwymi sytuacjami podczas wspólnego dyżuru... - Najbardziej szokujące były historie opowiedziane przez policjantów. Moja służba była dosyć spokojna. To zależy od nocy, na jaką się trafi. Z opowieści wiem, że najciekawszą służbę z nas miała Magda Cielecka. Było mnóstwo interwencji, łącznie z próbami samobójczymi - opowiada Dereszowska.

- To są niezwykle ciekawe, fajne kobiety o bogatych doświadczeniach, bogatych życiorysach, również trudnych - mówi aktorka o policjantkach, z którymi zetknęła się podczas pracy nad filmem.

ZOBACZ: Dereszowska o patriotyzmie: "Frustruje mnie, gdy bohaterów stawia się na równi z ofiarami katastrofy lotniczej!"

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: