ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Anna Głogowska rozstała się z Piotrem Gąsowskim?

Anna Głogowska rozstała się z Piotrem Gąsowskim?

24.11.2016, godz. 11:40
Anna Głogowska i Piotr Gąsowski
foto: © AKPA

Związek Anny Głogowskiej z Piotrem Gąsowskim należy do tych, które można określić mianem "burzliwy". Para już kilka razy przechodziła kryzysy. Czy teraz to definitywny koniec?

Miłość między Anną Głogowską a Piotrem Gąsowskim narodziła się na planie Tańca z Gwiazdami w 2005 roku. Już dwa lata później para została rodzicami Julii. Piotr Gąsowski nigdy nie poprosił swojej partnerki o rękę, a kolorowa prasa wielokrotnie donosiła o ich kryzysach. Czy tym razem rozstanie Gąsowskiego z Głogowską jest przesądzone? Jak donosi tygodnik "Świat i Ludzie" tancerka "po kolejnej awanturze zabrała swoje walizki i wyprowadziła się z dzieckiem z mieszkania na Powiślu". Czy to oznacza ostateczny koniec tego związku?

Na razie tancerka nie chce komentować tych doniesień. Jednak tygodnik "Świat i Ludzie" przytoczył wypowiedź osoby z otoczenia Głogowskiej, która twierdzi, że rozstanie pary jest już przesądzone.

- To był dla niej bardzo trudny okres, poczuła się odtrącona. Liczyła na wsparcie swego mężczyzny, a tymczasem on... miał ważne zawodowe zajęcia. To przelało czarę goryczy. Miała już dość samotności w swoim związku - czytamy w tygodniku.

ZOBACZ: Taniec z Gwiazdami 5: Głogowska wychwala swoją następczynię: "Sprawdzi się lepiej niż ja"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: