ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie córeczki w bikini!

Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie córeczki w bikini!

13.07.2016, godz. 14:11
Kalczyńska pokazuje córkę w bikini
foto: print screen Anna Kalczyńska/Instagram

Anna Kalczyńska chyba nie przemyślała tego, co wrzuca na swojego Instagrama! Na profilu dziennikarki pojawiło się roznegliżowane zdjęcie jej córeczki. A jeszcze pół roku temu ostrzegała rodziców w DDTVN, przed wrzucaniem fotek pociech do Internetu!

Gwiazda Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska, spędza zasłużone wakacje z rodziną w Grecji. Wspaniała pogoda, piękne widoki i beztroska dały się chyba dziennikarce za bardzo we znaki. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie córeczki Kalczyńskiej, małej Krysi, w samym bikini! - Boska, a to bikini fiu fiu - czytamy w komentarzu. Czyżby Kalczyńska zapomniała, o czym przestrzegała pod koniec stycznia na antenie śniadaniówki?


Gośćmi w jednym z odcinków DDTVN byli pani seksuolog i przedstawiciel Fundacji Dzieci Niczyje. - Lubimy się chwalić, także naszymi pociechami, ale jednak powinniśmy się dwa razy zastanowić - mówiła wówczas Kalczyńska o zamieszczaniu fotek dzieci w Internecie. Łukasz Wojtasik z Fundacji Dzieci Niczyje, która od dawna zajmuje się zjawiskiem cyberprzemocy wobec dzieci opowiadał o akcji "Pomyśl, zanim wrzucisz".

- Kilka lat temu przeprowadziliśmy badania, które pokazały, że 1/4 rodziców dzieci do 6-tego roku życia, publikuje ich zdjęcia nago, bądź półnago, w bieliźnie. To jest faktycznie ryzykowne - mówił Wojtasik. - W tym obszarze nagich zdjęć, mówimy również o zagrożeniu pornografią dziecięcą. Takie zdjęcia trafiają do kolekcji pedofilów - ostrzegał ekspert. Kalczyńska najwyraźniej zapomniała o ostrzeżeniach. Mamy nadzieję, że w przyszłości bardziej przemyśli swoją decyzję.

Zobacz: Kostiumy kąpielowe gwiazd. Która ma najładniejszy? [ZDJĘCIA]

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: