ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Anna Komornicka - CO OSIĄGNĘŁA i KIM JEST była żona Zbigniewa Zamachowskiego?

Anna Komornicka - CO OSIĄGNĘŁA i KIM JEST była żona Zbigniewa Zamachowskiego?

14.12.2012, godz. 00:00
Anna Komornicka
Anna Komornicka foto: Facebook

Anna Komornicka to pierwsza żona Zbigniewa Zamachowskiego, obecnie menadżerka Magdy Femme. Anna prowadzi stronę internetową wokalistki, jej funclub, a także jest współwłaścicielką Agencji Aktorskiej PASSA.

Anna Komornicka jest córką kierowcy rajdowego, Krzysztofa Komornickiego, oraz pierwszą żoną Zbigniewa Zamachowskiego, z którym rozwiodła się wiele lat temu. Para była małżeństwem przez kilka lat, nie mieli potomostwa. "Fakt" informuje, że Anna Komornicka po rozwodzie ze Zbigniewem zamieszkała z Magdą Femme, z którą wychowuje jej córeczkę. "Fakt" nazywa Annę partnerką i przyjaciółką Magdy.

Zawodowo Anna związana jest z show-biznesem. Prowadzi stronę oraz fun club Magdy. Jest również współwłaścicielką Agencji Aktorskiej PASSA. Wcześniej pracowała przy produkcji "Młode wilki", gdzie sprawowała funkcje casting directora oraz 2. reżysera. Gdy była żoną Zamachowskiego, to dbała o wyszukiwanie ciekawych ról dla męża.

Ponoć Zbigniew nie lubi rozmawiać o swoim pierwszym małżeństwie. Michał Wiśniewski, który jest byłym mężem Magdy Femme także nie chce wypowiadać się na temat ślubu z artystką. Portal Pomponik przytacza jego słowa, z których wynika, że jego była żona jest lesbijką. Po rozwodzie pary Magda Femme nie była widziana z żadnym mężczyzną, a w ciąże zaszła w wyniku zapołodnienia in vitro.

Czy Magda i Anna faktycznie tylko się przyjaźnią, czy może łączy je coś więcej?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: