ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Anna Mucha NAGO na Instagramie! [ZDJĘCIE]

Anna Mucha NAGO na Instagramie! [ZDJĘCIE]

05.06.2017, godz. 15:24
Anna Mucha z lodem
foto: EAST NEWS

Anna Mucha nie wstydzi się swojego ciała, co udowodniła już niejednokrotnie. Aktorka pojawiała się na różnych uroczystościach w odważnych kreacjach i nie raz pokazała się w czasopismach dla panów. Gdyby tego było mało, celebrytka lubi zamieszczać śmiałe zdjęcia w mediach społecznościowych. Czy tym razem przesadziła?

Anna Mucha po raz kolejny udowodniła, że nie wstydzi się swojego ciała! Piękna aktorka zamieściła na Instagramie całkowicie nagie zdjęcie. Do tej pory pojawiła się kilkakrotnie w czasopismach dla panów, a na ściankach zwykła pozować w śmiałych kreacjach. Na jej profilach społecznościowych również nie brakuje prowokujących zdjęć. Czy tym razem jednak przesadziła?

Na najnowszym Instagramowym zdjęciu Anny Muchy widzimy kobietę ubraną jedynie w wielką, futrzastą czapę. Fotkę opatrzyła podpisem "Taka jestem... roztargniona, że już nie pamiętam: to miał być dzień bez stanika czy bez majtek?".

ZOBACZ: Fani hejtują Annę Lewandowską, że zostawia dziecko z nianią! Wiemy jaka jest prawda [ZDJĘCIE]

Zdjęcie wywołało żywe reakcje wśród internautów. Część była zachwycona odwagą aktorki, inni zaś krytykowali jej bezpośredniość. Jeszcze inni nie wierzyli, że to naprawdę Anna Mucha. - "To nie Mucha, za piękna wcięta talia, haha nie to ciało" - komentuje jedna z osób. "Trzeba być ślepym żeby w to uwierzyć, ze to ona, to nie ta figura" - dodaje ktoś inny.

A Wy jak myślicie?

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: