ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Anna Popek apeluje: "Chciałabym mieć swój program"

Anna Popek apeluje: "Chciałabym mieć swój program"

04.08.2016, godz. 12:33
Anna Popek chce własny program
foto: © AKPA

Anna Popek ma chrapkę na nowy program. Dziennikarka od kilku miesięcy jest prawdziwą gwiazdą TVP. Czy Jacek Kurski posłucha jej apelu i podaruje jej kolejny program?

Anna Popek po wygranej PiS w wyborach stała się jedną z najpopularniejszych prezenterek TVP. Jako jedna z niewielu ochoczo pozowała do zdjęć z Jackiem Kurskim podczas jego pierwszej konferencji. Na początku roku otrzymała współprowadzenie programu "Świat się kręci", w którym wcześniej królowała Agata Młynarska. Niestety tuż przed wakacjami TVP zdjęło produkcję z anteny zarzucając jej wpływ na słabą oglądalność "Wiadomości". Anna Popek musiała zadowolić się programem "Misja wakacje", który otrzymała tuż przed sezonem letnim. Apetyt prezenterki na własne programy nie maleje. Wręcz przeciwnie. Zapytana o to, czy chciałaby otrzymać własny program szczerze odrzekła:

- Chciałabym mieć swój program. Myślę, że teraz po tych doświadczeniach wakacyjnych z "Misja wakacje" dużo bardziej poznałam kulisy tworzenia programów, niż wcześniej. (...) Każdy z nas starał się dołożyć cegiełkę do tej wielkiej budowli. Troszkę poznałam kulisy pracy operatorów i na montażu byłam i pisaliśmy teksty. Praca zespołowa, w której wszyscy coś robili, każdy się czegoś uczył. Więc bogatsza o tą wiedzę mam nadzieję wykorzystać ją do nowych zadań - wyznała w wywiadzie dla wideoportal.pl

ZOBACZ: Czabański tłumaczy się z AWANTURY z Kurskim: To była żółta kartka

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: