ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Anna Popek dostała jeszcze jeden program w TVP. Dobra passa trwa

Anna Popek dostała jeszcze jeden program w TVP. Dobra passa trwa

24.08.2016, godz. 11:53
Anna Popek chce własny program
foto: © AKPA

Dobra passa Anny Popek trwa. Prezenterka otrzymała prowadzenie kolejnego programu. Już niedługo będziemy mogli ją zobaczyć w "Zatrzymaj chwilę"

W jednym z ostatnich wywiadów Anna Popek wprost przyznała, że marzy się jej prowadzenie własnego programu. Jej życzenie szybko stało się faktem. Jak poinformował serwis Press Anna Popek została właśnie współprowadzącą programu "Zatrzymaj chwilę", który będzie emitowany na antenie Jedynki. Premiera cyklu została zapowiedziana na 11 września tuż po Teleexpressie. Drugą prowadzącą będzie aktorka Katarzyna Kołeczek. "Zatrzymaj chwilę" będzie miał charakter sentymentalny.

Powodzenie Anny Popek w TVP zaczęło się tuż po zmianie władzy po październikowych wyborach z 2015 roku. Prezenterka jako jedna z niewielu ochoczo robiła sobie zdjęcia z prezesem Jackiem Kurskim. Bardzo szybko dołączyła do prowadzących program "Świat się kręci", który ostatecznie został jednak zdjęty z anteny. W zamian za to Anna Popek otrzymała prowadzenie programu "Co słychać, Polsko".

ZOBACZ: Kryzys w związku? Anna Popek wie, jak odbudować relacje

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: