ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Anna Popek kwitnie na wiosnę u boku Konrada Komornickiego!

Anna Popek kwitnie na wiosnę u boku Konrada Komornickiego!

14.03.2012, godz. 02:00
Anna Popek kwitnie na wiosnę u boku Konrada Komornickiego!
foto:

Aż miło popatrzeć! Nowa fryzura, uśmiech na twarzy, no i nowy mężczyzna u boku. Już na pierwszy rzut oka widać, że prezenterka "Pytania na śniadanie" Anna Popek (44 l.) jest szaleńczo zakochana. Wiosna dodaje jej skrzydeł i sił, by na nowo poukładać sobie życie.

Jeszcze do niedawna głośno mówiło się tylko i wyłącznie o rozwodzie Anny Popek. Po 16 latach małżeństwa prezenterka "Pytania na śniadanie" w telewizyjnej Dwójce rozwiodła się ze swoim mężem Andrzejem. Obyło się bez skandalu i łez.

Anna to dziś inna kobieta. Zmieniła nie tylko swoje życie prywatne, ale i fryzurę. Do tej pory mogliśmy oglądać ją jako brunetkę. Dziś prezenterka jest blondynką.

- Nigdy nie myślałam o sobie jako o blondynce. Przychodziły mi do głowy takie pomysły, ale nie byłam na to gotowa. W końcu stwierdziłam, że jak nie teraz, to kiedy. Najpierw lekko rozjaśniłam włosy, potem bardziej. Czuję się dobrze w tym kolorze, mam nieco łagodniejsze nastawienie do samej siebie - mówi nam Popek. - Zmiana fryzury to też zmiana stanu emocjonalnego, świeży powiew uczuć - dodaje tajemniczo.

Prezenterka nie ukrywa już swojego adoratora. Ostatnio pokazała się z nim na otwarciu jednej z warszawskich restauracji. Wybrankiem Anny jest Kondrad, pracownik kancelarii prezydenta.

Na pierwszy rzut oka widać, że się świetnie ze soba czują...

Pasują do siebie

ONA: Anna Popek, jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek telewizyjnych oraz prezenterek. Prowadzi "Pytanie na śniadanie" w TVP 2. Była doradcą ministra finansów

ON: Konrad Komornicki, szef biura ds. informatyki i bezpieczeństwa prezydenta RP Bronisława Komorowskiego (60 l.), były piłkarz

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: