ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Anna Popek ma problemy z sercem. Przeszła skomplikowany zabieg!

Anna Popek ma problemy z sercem. Przeszła skomplikowany zabieg!

22.11.2016, godz. 14:44
anna popek
foto: AKPA

Anna Popek przez wiele lat nie zdawała sobie sprawy z poważnej choroby. Dziennikarka kilka dni temu musiała poddać się skomplikowanemu zabiegowi na sercu. Co dolega Annie Poppek?

Anna Popek w momencie, gdy do władzy doszedł PiS, stała się najpopularniejszą prezenterką TVP. Prowadzi aż trzy programy. Niestety nawał pracy odbił się na jej zdrowiu. Dziennikarka poinformowała fanów o zabiegu ablacji, jaki wykonano jej w Centrum Kardiologii w Józefowie. Na co choruje Anna Popek? Lekarze zdiagnozowali u niej arytmię serca. Prezenterka przez długi czas nie zdawała sobie sprawy z tego schorzenia. Ostatecznie okazało się, że nie obędzie się bez zabiegu. Ablacja polega na wprowadzeniu elektrody do seraca i sukcesywnym wypalaniu ognisk w mięśniu sercowym, które powodują arytmię. Zabieg jest skomplikowany, lecz bardzo skuteczny.

- Arytmia towarzyszyła mi dłuższy czas, ale ja nie zdawałam sobie sprawy z choroby. Gwałtowne bicie serca bez powodu, słabość i duszności, uczucie zmęczenia i podkrążone oczy mimo 8 godzin snu to były jej objawy - wyznała prezenterka.

Po zabiegu Popek będzie musiała bardzo się oszczędzać. Prawdopodobnie czeka ją kilka tygodni zwolnienia lekarskiego.

ZOBACZ: Jak Anna Popek wypadła na Eurowizji 2016? "Czy nie ma w tv ludzi, którzy mówią płynnie po angielsku?"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: