ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Anna Popek wyznaje: Naprawili mi SERCE

Anna Popek wyznaje: Naprawili mi SERCE

23.11.2016, godz. 05:00
Anna Popek
Anna Popek foto:

Anna Popek (48 l.) już jest po zabiegu ablacji. U dziennikarki lekarze wykryli arytmię serca, o której nie miała pojęcia. Gwiazda TVP w rozmowie z "Super Expressem" zdradza, że wraca do sił. Jednak przez najbliższe dwa tygodnie musi na siebie uważać.

- Wracam do sił i za niedługo będę mogła opuścić szpital. Nie wiedziałam, że od kilku lat miałam arytmię serca. Nawet wieczorami, gdy siedziałam w domu bez żadnego wysiłku fizycznego, nagle zaczęło mi przyspieszać bicie serca. Jestem szczęśliwa, że trafiłam w ręce takich specjalistów. Dzięki zabiegowi ablacji nie będę musiała łykać leków - wyjaśnia nam Popek.

Dziennikarka przez najbliższe dwa tygodnie będzie musiała na siebie uważać. W związku z tym TVP już znalazła dla niej zastępstwo. - W jutrzejszym odcinku programu "Szeptem" panią Annę Popek zastąpi pani Lidia Piechota. W przyszłym tygodniu pani Popek będzie już z nami - usłyszeliśmy w Centrum Informacji TVP.

Stanem zdrowia dziennikarki zmartwił się jej przyjaciel Michał Olszański (62 l.), z którym gwiazda prowadziła "Pytanie na śniadanie". - To smutna wiadomość. Oczywiście życzę Ani jak najszybszego powrotu do zdrowia. Niestety, Ania wzięła na siebie za dużo obowiązków, za dużo pracy, a organizmu nie da się oszukać. Przesadziła z rytmem pracy, a w takim tempie nie można żyć. Życzę jej, żeby to sobie wszystko poukładała i złapała oddech - mówi nam dziennikarz.

Czytaj: Anna Popek ma problemy z sercem. Przeszła skomplikowany zabieg!

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: