ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Anna Powierza nie wstydzi się karmić dziecka piersią

Anna Powierza nie wstydzi się karmić dziecka piersią

03.08.2016, godz. 05:00
Anna powierza piersi dziecku
foto:

Oto matka, która żyje w zgodzie z naturą! Anna Powierza (38 l.) nic sobie nie robi z przytyków znajomych, że powinna odstawić córkę Helenkę (2,5 r.) od piersi. Gwiazda "Klanu" woli karmić dziecko tak długo, jak będzie mu to dawać poczucie bezpieczeństwa i bliskości. - Helena uwielbia karmienie piersią. To nasz rytuał, kiedy wracam do domu z planu zdjęciowego, a ona czeka stęskniona. Lubi też zasypiać przy mojej piersi. Nie mogę jej tego odbierać - mówi nam aktorka.

Ania bardzo chciała zostać mamą i zamierza cieszyć się macierzyństwem w pełnym tego słowa znaczeniu tak długo, jak tylko się da. Zawsze stara się znaleźć ustronne miejsce, gdzie może spokojnie nakarmić ukochaną córeczkę.

- Piersi pełne mleka to lepsze rozwiązanie niż sterylizacja butelek, mycie, podgrzewanie i wożenie ze sobą puszek z mlekiem w proszku. Ale nie potępiam matek karmiących butelką - zaznacza Ania. - Narodziny córki to najlepsze, co mogło mnie spotkać w życiu. Helena daje mi masę energii, dlatego staram się dawać jej to, co najlepsze - dodaje.

Ale macierzyństwo ma też swoje minusy. Powierza walczy bowiem ze zbędnymi kilogramami. - Niestety, po ciąży sporo przytyłam i z przerażeniem odkryłam dlaczego. Nabawiłam się choroby tarczycy, dopadła mnie też insulinooporność - mówi nam aktorka.

Specjalistyczne badania i dobrana dzięki nim restrykcyjna dieta pomagają Powierzy wrócić do dawnej sylwetki. Już widać różnicę, ale proces odchudzania trwa nadal. Aktorka ma zamiar wszystko to opisać w swojej książce.

Zobacz: Ślub Szulim ze Starakiem - jest nowa data!

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: