ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Anna Przybylska była NIESAMOWITA! UŚMIECH nie znikał z jej twarzy. Zobacz jej najpiękniejsze ZDJĘCIA

Anna Przybylska była NIESAMOWITA! UŚMIECH nie znikał z jej twarzy. Zobacz jej najpiękniejsze ZDJĘCIA

05.10.2016, godz. 08:24
Anna Przybylska
foto: AKPA

Anna Przybylska, mimo że w ostatnich chwilach swojego życia bardzo cierpiała, starała się do końca nie tracić uśmiechu ze swojej twarzy. Zapamietamy ją jako uśmiechniętą, rodzinną, normalną dziewczynę, która walczyła do końca. W 2. rocznicę śmierci aktorki przypominamy jej najpiękniejsze zdjęcia.

Anna Przybylska zmarła 5 października w wieku 36 lat. Chorowała na raka trzustki, przegrała walkę z nowotworem. Osierociła trójkę dzieci. Aktorka zmarła w swoim domu w Gdyni w niedzielę, około godziny 15.

- Z trudnym do wyrażenia bólem w sercu pragnę zawiadomić, że w dniu 5 października 2014 roku po ciężkiej walce z chorobą zmarła Anna Przybylska. Odeszła w spokoju, w gronie najukochańszej rodziny – taki komunikat zamieściła menedżerka gwiazdy na jej oficjalnej stronie w dniu 5 października 2014 roku.

Anna Przybylska walczyła do końca. Chciała pokazać, że potrafi walczyć z chorobą. Była naprawdę silna, niestety choroba okazała się silniejsza.

My jednak zapamiętamy Anię jako kobietę, która z uśmiechem na twarzy podchodziła do wszystkiego, co spotyka ją w życiu. W 2. rocznicę śmierci aktorki, specjalnie dla was zebraliśmy zdjęcia, na których Ania uśmiecha się od ucha do ucha i swoim pozytywnym nastawieniem zaraża wszystkich. My właśnie taką ją zapamiętamy.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Zobacz też: Monika Olejnik krytykuje lekarza Anny Przybylskiej! "Myślę, że bardzo tego żałuje"

Źródło: TVP/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: