ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Anna Starmach wyprawi ślub za 150 000 zł

Anna Starmach wyprawi ślub za 150 000 zł

26.07.2017, godz. 02:00
Anna Starmach z partnerem Piotrem
Anna Starmach z partnerem Piotrem foto:

To będzie ślub jak z bajki i z pewnością najsmaczniejsze wesele polskiego show-biznesu! Ania Starmach (30 l.) i jej narzeczony Piotr powiedzą sobie "tak" w jednym z krakowskich kościołów, a potem będą bawić się w prawdziwym pałacu. A jako że wybranek gwiazdy MasterChefa jest biznesmenem, a jej rodzina miejscowymi bogaczami, nikt nie będzie szczędził na to pieniędzy. Szacuje się, że całość zamknie się w kwocie 150 tys. zł.

Kulinarna gwiazda TVN jest zakochana na zabój. Uśmiech nie schodzi jej z ust, od kiedy ukochany Piotr jej się oświadczył. Mimo iż są parą od wielu lat, dopiero w tegoroczne walentynki biznesmen postanowił zrobić krok ku wspólnej przyszłości. Po przyjęciu oświadczyn Ania ustaliła również datę ślubu - odbędzie się to jeszcze latem tego roku. "Super Express" dotarł do szczegółów tej ceremonii.

Nie jest tajemnicą, że na ślub para wybrała rodzinne miasto Ani, czyli Kraków. Ale wszystko co najciekawsze wydarzy się dopiero po tym, jak zakochani powiedzą sobie sakramentalne "tak". Wesele na 200 osób odbędzie się w XIX-wiecznym neogotyckim pałacu w Paszkówce pod Krakowem. Każdy z gości będzie miał swoją komnatę, a piękne, zdobne sale będą im służyć do hucznej zabawy. Za talerzyk od osoby Ania i Piotr będą musieli zapłacić aż 400 zł, czyli w sumie 80 tys. zł za wszystkich gości.

Ale młodzi nie zamierzają oszczędzać. Sam bukiet ślubny i wianek, który przyozdobi głowę panny młodej, będą kosztować aż 1500 zł. Suknię ślubną Ania znalazła w jednym z ekskluzywnych butików. Jej koszt to blisko 20 tys. zł. Cała ceremonia ma wynieść zakochanych aż 150 tys. zł.

ZOBACZ: Anna Starmach nosi w torebce konserwę rybną!

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: