ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Antek Królikowski uśmiechnięty po rozstaniu: Dobra zmiana! Sawczuk odpowiada

Antek Królikowski uśmiechnięty po rozstaniu: Dobra zmiana! Sawczuk odpowiada

17.08.2016, godz. 14:27
Katarzyna Sawczuk, Antoni Królikowski
Katarzyna Sawczuk, Antoni Królikowski foto: AKPA

Antoni Królikowski w końcu uśmiechnięty! Na Instagramie zamieścił filmik, na którym radosny jedzie na rowerze. - Hasztag "dobra zmiana" - mówi aktor. Czyżby wyleczył się już po rozstaniu ze swoją partnerką, Katarzyną Sawczuk? Być może. Katarzyna Sawczuk w odpowiedzi swojemu eks zamieściła na Instagramie foto znad morza.

Antek Królikowski na początku sierpnia rozstał się z Kasią Sawczuk. Para spotykała się ze sobą nieco ponad rok. Mieszkali już razem i jeszcze całkiem niedawno widywaliśmy ich zakochanych na ściankach oraz mogliśmy podziwiać fotki na portalach społecznościowych. Para rozstała się zaraz po powrocie ze wspólnych wakacji. Ponoć powodem była zazdrość Antka. - Kasia jest mistrzynią flirtu. Antka też zdobyła w taki sposób - zdradza w magazynie "Rewia" znajoma pary. Na Instagramie Królikowskiego właśnie pojawił się dwuznaczny filmik. Na wideo Antek jedzie szczęśliwy na rowerze. - Hashtag "dobra zmiana" - mówi Królikowski. Czyżby było to odniesienie to zmiany w jego życiu prywatnym?

#dobrazmiana #warszawa #latowmieście #jestdobrze #piraciznadwisły #kumple @piotrvienio @alandersz ☀️

Film zamieszczony przez użytkownika Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) 16 Sie, 2016 o 7:48 PDT

Katarzyna Sawczuk również chyba nie rozpacza po zakończeniu związku. Na Instagramie poajwiło sie zdjęcie Kasi z koleżanką znad morza. Dziewczyny świetnie się bawią, piją drinki. "Szczęście" - podpisała zdjęcie była dziewczyna Antka.

#szczęście #morze #amożenie #życienasrozpieszcza #botylkomyjestśmyważne

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Katarzyna Sawczuk (@sawczukkasia) 16 Sie, 2016 o 6:26 PDT

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: