ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Łapicki podziwia wdzięki żony (zdjęcia!)

Łapicki podziwia wdzięki żony (zdjęcia!)

13.11.2009, godz. 18:09
Łapicki podziwia wdzięki żony
foto: Brak agencji
To były wyjątkowe urodziny. Andrzej Łapicki (85 l.) po raz pierwszy świętował je oficjalnie u boku nowej żony Kamili (25 l.). To prawdziwe szczęście, gdyż dziewczyna jest czarującą duszą towarzystwa. Nic więc dziwnego, że zakochany aktor nie może oczu oderwać od swej ślubnej połówki.

Łapicki zachowuje się jak młodzieniaszek. Ma pełno energii i tryska dobrym humorem. Nic dziwnego, że tak hucznie obchodził w środę swoje 85. urodziny. Najpierw pojawił się z żoną Kamilą w "Dzień Dobry TVN", a potem pojechali do restauracji Piotra Adamczyka (37 l.) w centrum Warszawy, by zjeść uroczysty obiad.

Wieczorem para wybrała się do Teatru Narodowego. Po spektaklu "Iwanow", w którym to szanowny jubilat zagrał, brać teatralna zgotowała mu imprezę. Wręczono artyście kwiaty, były brawa i błyski fleszy...

Po takim dniu Łapicki marzył już tylko o jednym. Aby w końcu spędzić słodkie chwile ze swoją o 60 lat młodszą żoną. Zakochana para z teatru pojechała prościutko do domu. Andrzej nie mógł oderwać wzroku od swojej seksownej żony. Gdy wchodzili po schodach klatki, Andrzej puścił Kamilę przodem. By mieć odpowiednią perspektywę.

W końcu para zniknęła w czeluściach przytulnego mieszkania na Mokotowie.

To był naprawdę wyjątkowy dzień...

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: