ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Aralka, czyli Julia Bernard - Polka, która śpiewa po japońsku! Kim jest Aralka?

Aralka, czyli Julia Bernard - Polka, która śpiewa po japońsku! Kim jest Aralka?

29.03.2014, godz. 08:33
Aralka, Julia Bernard
foto: Facebook

Julia Bernard, śpiewająca po japońsku Polka, podbija Japonię! Aralka, bo pod takim pseudonimem ukrywa się Julia, kocha Japonię, więc stawia wszystko na to, by zaistnieć w kraju kwitnącej wiśni. Obecnie bierze udział w programie wokalnym Nodojiman:The World.

Kim jest Aralka?

- Ja, Julia Bernard, urodziłam się w Warszawie, Polsce. Byłam głośnym dzieckiem. Kiedy miałam 5-6 lat poznałam japońskie animacje i moje życie się zmieniło. Oglądałam Sailor Moon, Slayers, Magic Knight Rayerth. Próbowałam nawet wyglądać jak Usagi czy Rei z Sailor Moon. Później, gdy miałam 12 lat, mama kupiła mi pierwszą mangę. Była to Brzoskwinia, typowe shoujo dla dziewcząt w wieku szkolnym. Później kupiłam Kamikaze Kaitou Jeanne, Love Hina, Chobits, Dr.Slump itd. Im więcej ich czytałam, tym bardziej uzależniona się stawałam. Nadałam sobie pseudonim Aralka. (Aralka to główna bohaterka mangi Dr. Slump)  - czytamy na blogu Julii.

Co robi Aralka?

Aralka, jak zdradziła w programie Pytanie na Śniadanie, śpiewa po japonsku. Dziewczyna wzięła udział w programie Nodojiman:The World.To już jej druga próba w tym show i teraz udało jej się dotrzeć do finału.

Zobacz: Amerykański wywiad: Rosja zmiażdży Ukrainę

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: