ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ariana Grande w Polsce w 2017 roku. Bilety na koncert już w sprzedaży?

Ariana Grande w Polsce w 2017 roku. Bilety na koncert już w sprzedaży?

20.10.2016, godz. 11:10
Ariana Grande
foto: Facebook

Ariana Grande przyjedzie do Polski! Koncert amerykańskiej piosenkarki odbędzie się 1. czerwca 2017 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Zobacz czy dostępne są już bilety na to wielkie wydarzenie muzyczne.

Mamy świetną wiadomość dla fanów Ariany Grande. Wokalistka w 2017 roku zagra koncert w Polsce. Gwiazda w ramach trasy koncertowej promującej ostatni album - Dangerous Woman - przyjedzie do naszego kraju. Na nowym krążku znajdziecie takie hity jak "Into You" oraz "Side To Side". Kiedy dokładnie artystka pojawi się w Polsce?

Koncert w łódzkiej Atlas Arenie zaplanowano na 1. czerwca 2017 roku. Z pewnością to będzie historyczny występ piosenkarki w naszym kraju! Bilety na koncert Ariany Grande nie są jeszcze dostępne w sprzedaży. Gdy tylko będzie można je kupić, poinformujemy Was o tym na Se.pl.

Przypominamy, że w 2013 roku Ariana Grande zadebiutowała swoim albumem "Yours Truly", który znalazł się na pierwszym miejscu amerykańskiej listy najczęściej kupowanych płyt według magazynu Billboard. Gwiazda nagrała razem z Nathanem Sykesem piosenkę "Almost Is Never Enough" do filmu "Dary Anioła: Miasto kości". A 22 stycznia 2016 roku ogłosiła, że zakończyła pracę nad albumem "Dangerous Woman", który na sklepowe półki trafił 11. marca 2016.

Zobacz: Rusin wspiera Wojewódzkiego w sporze z Rozenek i Majdanem

Źródło: mra
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: